Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Transzneműként melyik öltözőbe...

Transzneműként melyik öltözőbe menjek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy transz fiú vagyok, 18 éves, most költöztem Magyarországra és szeretnék edzőterembe járni. Amit otthon csináltam, hogy a főteremben is voltak szekrények és abba tettem a cuccaim, tehát nem is mentem egyik öltözőbe sem. De gondolom nem minden teremben van ilyen, olyan mászóteremben voltam már (még tranzícióm előtt) ahol csak az öltözőben voltak szekrények. Azért tartok tőle mert a legtöbb esetben fiúnak látnak de ha hosszabb beszélgetés lesz akkor már nem, mert női hangom van vagy észreveszik rajtam valamit. Mindig szorongok hogy ha a férfi öltözőbe megyek akkor rájönnek hogy nem vagyok "igazi férfi." Ugyanakkor a női öltözőbe sem mehetek mert kényelmetlenül érezhetik magukat a nők ha fiút látnak bent, és ez nekem is kényelmetlen. Ti mit csinálnátok a helyemben? (Transzfóbiás válaszokat nem kérek!)

2021. aug. 26. 04:02
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
41%

Egyszerű a válasz, nem azon múlik, hogy fiú / lány vagy.


Pénisz: fiúöltöző

Vagina: lányöltöző

2021. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
86%

#11 Béke poraidra.

Ugyan nem transznemű, de Pesten a Csodák palotájában voltunk pár hete, és családi mosdó van az emeleten, fülkékkel. Elsőre fura volt, de belegondolva megoldja többek között a "hova vigyem a velem ellentétes nemű kisgyermekemet, hogy senkinek ne legyen zavaró?" jellegű problémákat.

Az öltöző persze más kérdés, de ott is lehetne kialakítani belülről zárható fülkéket, egy gyors átöltözéshez, úgysem öltözködni járnak oda az emberek.

2021. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
26%
13 as ezt mar leirtam en is. Unatkozol? :)
2021. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
0%
14 es latszik hogy nincs gyereked
2021. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, a sok homofóbbal egyrészt ne foglalkozz, másrészt viszont az itteni kommentek sajnos híven tükrözik a mai msgyar társadalom egx részének hozzáállását. Nem lesz könnyű dolgod.

A "választott" nemed szerinti öltözőbe menj, és odabent ne nagyon fordulj szembe a pasikkal, amikor nem vagy teljesen felöltözve. Vagy eleve sportcucccban menj, és csak váltócipőt vigyél.

2021. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
17%

Itt mindenki elmebeteg?


Ha vaginája van, akkor miért külditek a fiú öltözőbe?

2021. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
85%

17, azért, mert fiúnak érzi magát, fiúként él és öltözködik.

Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy a másik ember alsóneműjében mi van.

2021. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
71%

Amerikában is így döntik el, hogy női börtönbe küldik-e.

Aztán az egyik fegyenc végigerőszakolta a nőket :D

2021. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
31%

18as.. elmebeteg vagy?


A nemünk nem választás kérdése... születéskor kapjuk.

2021. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
31%
Az idióta öltözőbe
2021. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!