Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha keményen edzek jobban...

Ha keményen edzek jobban fogom bírni a melót?

Figyelt kérdés
18/F vagyok. Iskolába járok, viszont kell a pénz is. A következő hónapokban keményen kell majd dolgozzak talán két műszakban is. Le akarok lépni onnan ahol most vagyok. Arra gondoltam hogy elmegyek albiba egyedül. (hosszú történet hogy miért, lényeg hogy nem bántalmaznak, de jó okom van rá) Hogyan kéne edzek hogy jobban bírjam? Jelenleg a hét minden napján edzek kivéve vasárnap, ilyenkor csak pihenek. Reggel és este csinálom. Először belemelegítek, nyújtok, árnyákolok egy kicsit és utána fekvőzök, felülésezek és futok. Levezetésként lépcsőzök. Miket csinálhatnék még hogy ez az egész hasznomra legyen majd a melóban? Válaszokat köszönöm!

2021. aug. 29. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehéz fizikai munkát végzel, aközben is erősödsz, mellette mehet az edzés is, de túlzásba vinni nem kell, inkább nehezebb lesz úgy dolgozni, ha előtte nap nagyon lefáradsz.
2021. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindent a munkát is szokni kell. Erre ne görcsölj rá. Ha ennyire akarod, márpedig ez jön le, akkor menni is fog. Edzés és munka bírás nem függ össze. Volt egy munkatársam aki gyúrt, edzett, a munkahelyemen vetőmagot szoktak zsákolni és az edzett gyerek alig bírta. Furcsa volt, hogy az ezer éve ott dolgozó jóval idősebbek mennyivel jobban bírják pakolni az 50 kg-s zsákokat.Van egy másik példám. A férjem soha nem edzett, de dolgozni nagyon bír. Fizikai munkát végez. Azt hitte ettől a sport is menni fog. Élte a csalódás perceit, nagyon nem ment a sport, egy jó 2 hónap kellett neki, hogy belejöjjön.
2021. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!