Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen mit ajánlotok, mit...

16 évesen mit ajánlotok, mit sportoljak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, nem sportoltam már nagyon hosszú ideje. Online oktatás miatt a tesiket is kihagytuk. Szeretnék elkezdeni sportolni valamit, de nem tudom, hogy az alábbi kettő közül melyiket csináljam. Úszni járnék szívesen, vagy maradna az edzőterem. A kettőt nem tudnám együtt csinálni, a két bérlet nem fér bele havonta. Az még lehet megoldható lenne, hogyha az úszást választanám, hogy a helyi street workout parkokba le tudnék járni (talán az egyik barátommal, aki már régebb óta edz).


Ahogy mondtam, 16 éves vagyok, ~ 60 kg és 180 centi magas, ektomorf testalkatú. Ezek függvényében melyiket ajánlanátok? Ja és megjegyzem, hogy nyílván nem versenyszerűen csinálnám ezeket, hanem csak hobbiszinten.



2021. szept. 2. 19:30
 1/6 MadSeal ***** válasza:
100%
Amelyiket szivesebben csinálod.
2021. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Úszás.
2021. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél sportolni? Ha elsősorban az egészséged motivál akkor inkább az úszás, ha a külsőd/kinézeted akkor inkább a kondi. De valóban az is igaz, hogy amelyiket jobban szereted.
2021. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik szimpatikusabb/amelyik jobban tetszik kipróbálás után. Én az úszást választanám, de én nem te vagyok :).
2021. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez három lehetőség is, nem csak kettő. Én street workoutosként a street workoutot támogatom, de az úszást is meg fogjak köszönni egészséges, állóképességed, fizikumod, izületrendszered is. A konditerem nálam az utolsó, de ha te azt szeretnéd, akkor válaszd azt. Bármilyen sport jobb, mint a semmilyen sport.
2021. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Erőemelés

203cm

132kg

Géza

51F

2021. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!