Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki fognak nevetni engem is a...

Ki fognak nevetni engem is a konditeremben? Vihetem magammal az edzestervem egy papiron?

Figyelt kérdés
Most akarok beiratkozni egy terembe, de meg nagyon uj vagyok. Felek, hogy kinevetnek ha valamit rosszul csinalok, vagy hogy nagyon piros vagyok meg izzadok. attol is felek, hogy azert is kinevetnek, mert egy laprol nezem mi a kovetkezo feladat. Tudnatok tippeket adni, hogy mire figyeljek mint kezdo a teremben?
2021. szept. 5. 00:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve meg attol si felek hogy kinevetnek, mert meg nem vagyok formaban, es van rajtam egy kis felesleg
2021. szept. 5. 00:01
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Senkit nem fogsz érdekelni a konditeremben. Akkor se, ha kezdő vagy, akkor se, ha profi. Akkor se, ha rosszul csinálsz valamit, akkor se, ha jól. Akkor se, ha piros vagy, akkor se, ha lila. Akkor se, ha lapon van az edzésterved, akkor se, ha magadra tetoválva.

Ezek alapján a legjobb és leghasználhatóbb tanács számodra kezdőként: ne hidd azt, hogy bárkit is érdekelni fogsz a konditeremben. Senki nem fog beszólni, kinevetni, bámulni. Senki nem fog veled foglalkozni egy kicsit se. Mindenki azért van ott, mert munka előtt/után van egy röpke órája, amiben leedz, aztán megy is haza a családjához. Senki sem azért van ott, hogy veled foglalkozzon.

Ja és ne trollkodj a gyakorikerdesek.hu-n éjfélkor! Ez is nagyon fontos!

2021. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyire félsz, iratkozz be egy csapatba vagy egy edzőhöz.


Igen, viheted magaddal, senki nem fog ezen nevetni, de még azon se ha valamit szabálytalanul csinálsz, sokan csinálják rosszul a dolgokat.

2021. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Senki sem nevet ki senkit. A saját dolgával van mindenki elfoglalva, és tudja mindenki, ő is kezdte valamikor.
2021. szept. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem kell Kathi Bélának képzelned magad. Csendben legyél, akkor nem lesz baj :)
2021. szept. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem, nem trollkodok. csak felek kicsiket. youtube-on nagyon sok fail video van fent, es emiatt tartok ettol.
2021. szept. 5. 01:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk az segít a failok elkerülésében, ha nem 500kg-val kezdesz. Számtalan yt videó van, magyar nyelven is. Azokat nézegesd, hogyan kell egy-egy gyakorlatot helyesen végrehajtani
2021. szept. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem, nem. alapoktol szeretnem kezdeni, aztan majd fokozatosan. De valahol el kell kezdenem, es jelenleg a legnagyobb felelmem hogy kirohognek.
2021. szept. 5. 01:49
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor megnyugodhatsz, mert nem fognak. Lehet, hogy a filmekben úgy van, hogy a vézna fehér csávó bemegy a börtön konditermébe, a kigyúrt néger bandatagok pedig összenéznek a háta mögött, aztán mindenki őt bámulja vihogva. Ez a valóság, úgyhogy az alaptalan paranoiádat tedd félre, aztán menj szépen kondizni a kis edzésterves papírkáddal!
2021. szept. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2021. szept. 5. 02:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!