Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Göndör sori lovardában van...

Göndör sori lovardában van tereplovaglás? (Szeged)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmmel lovardákat keresünk, es felírtunk párat, amik közül döntenénk. Kérdésem lenne, hogy tereplovaglás van-e a Göndör Soron (Szeged, Petőfi telep), mert nekünk ez egy fontos tényező lenne döntéskor, és weboldalon nem láttam. (Vannak olyan lovardák amiknek be sem tölt a weboldala, tehát biztos ami biztos, megkérdezem) Előre is köszönöm a választ!

#lovaglás #ló #Szeged #tereplovaglás #Szeged lovaglás #Göndör sor
2021. szept. 5. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb felhívni őket és mindent megkérdezni?
2021. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy személyes tapasztalatra lennék kíváncsi:)
2021. szept. 6. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem haragszom. :)


Mellesleg azért írtam azt, amit, mert a kérdésedben nem írtad, hogy bármiféle személyes tapasztalatra lennél kíváncsi, csak szimplán feltettél egy kérdést (,,Kérdésem lenne, hogy tereplovaglás van-e a Göndör Soron (Szeged, Petőfi telep), mert nekünk ez egy fontos tényező lenne döntéskor, és weboldalon nem láttam."), amire a lovarda pontosabb és gyorsabb infókkal tudna szolgálni (lovarda telefonszáma: (06 62) 480 634), weboldala: [link] Még annyi ideig sem tartott volna felhívni őket, mint ezt a kérdést feltenni és írni egy választ hozzá.


Ha azt kérdezted volna, hogy milyen a lovarda, kedves-e a személyzet, érdemes-e oda menni...stb, akkor egyértelmű, hogy személyes tapasztalatra vagy kíváncsi, de a kérdésed nem ilyen jellegű volt.

2021. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak tudod leírni a kérdést ingyenes, nem szeretném olyanra pazarolni a pénzem, amit ingyen is meg lehet oldani. Reméltem, hogy hasznos választ kapok, és megkímélnek az emberek az ilyen válaszoktól, mert ide kérdezni jönnek az emberek teljesen logikusan, és semmi kedvük olyanokat hallgatni, hogy "hívd fel" "kérdezd meg személyesen" "ne velem oldasd meg a házi feladatod" stb. Egyszerűség híve vagyok, ilyet leírni is felesleges.
2021. szept. 7. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!