Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen elektromos rollert...

Milyen elektromos rollert válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Budapesten élek fél éve, és gyakorlatilag még a wc-re is bringával járok. Szeretek biciklizni, autó mostanában nem kell, azonban egy alternatív járműn gondolkodtam, amivel, ha vidékre akarok menni (kb 5 hetente 1x), akkor az albi-vasút, vasút-lakás távot meg tudom tenni. Emellé heti 1x boltba ugranék el vele, illetve jó időben hébe-hóba várost nézni, vagy randira (oda nem jó leizzadva érkezni, ugyebár :)). A Lime-ok tetszenek, bár a 25km/h-t kicsit kevésnek érzem (bringával ritkán megyek 26-7 alá), a bkv-t (főleg a metrót) így nehezen váltaná ki időhatékonyság szempontjából. Mivel 183cm/115kg vagyok, a sima Xiaomi-k nem játszanak. A Kugoo G2 Pro-t/Esegway 500W-t nézegettem eddig. Ami a rászánt összeget illeti: nyilván minnél kevesebb, mivel másodlagos jármű lenne, de nem áldozok megbízhatóságot az olcsóság oltárán. (Használtat is vennék, de sokat nem láttam, ami tűrhető állapotban lenne, és "megérős"-en olcsóbb legyen az új, garisnál)

2021. szept. 14. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Várj a vásárlással még egy keveset. Most pakolják be a KRESZ-be az elektromos rollert, hamarosan megtudjuk, hogy hol és milyen feltételekkel lehet használni. Nehogy az legyen, hogy most megveszed, aztán két hónap múlva már hajítod is ki, mert olyan feltételekkel te inkább nem is használod.
2021. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!