Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Probléma, ha gördeszkánál...

Probléma, ha gördeszkánál több vagyok a maximális terhelhetési mennyiségtől?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy deszkát, és utólag vettem észre a leírásában, hogy kevesebbet bírna, mint a súlyom. 55 kg vagyok, a deszka 50kg maxot bír. Ez tényleg ennyire fontos? Vagy esetleg 5 kiló nem számit? Trükköket nem nagyon tervezek vele csinálni, attól tudom, hogy még simán el is törhetne, a súlyfelesleg következtében pedig pláne. Esetleg még táskával a hátamon deszkáznék, ami legfeljebb 5 kiló. Nagyon vészes?

2021. szept. 17. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amire te használnád arra még tökéletes, max. előbb törik el. Rengetegen vásárolnak műanyag gyerekeknek kitalált deszkákat, nem hinném, hogy azoknak olyan nagy lenne a terhelhetősége, mégis sokszor 60-70 kg-os emberek használják.
2021. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja igen, kifelejtettemc hogy a deszka anyaga fa.
2021. szept. 18. 05:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak ilyen biztonsági ajánlás,hogy 50kiló alatt bátran nyúzhatod. A gari is érvényes.

50+ kilóval ne nyúzd mert elveszted a garit.

Vidd vissza vagy csak gurulj vele.

2021. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!