Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » F1-ben jelenleg kik a jó...

F1-ben jelenleg kik a jó piloták szerintetek?

Figyelt kérdés
Nyilván Lewis Hamilton és Max Verstappen a legjobbak jelenleg. A kérdés arra irányul hogy kik azok szerintetek akik jelenleg tégleg jó piloták, később akár bajnokesélyesek is lehetnek, csak még tapasztalatlanok vagy gyenge az autojúk, esetleg kik azok akik nem érdemlik meg a helyüket.

#Lewis Hamilton #Max Verstappen #Jó pilóta #Jól vezet
2021. szept. 27. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Norris, Leclerc és Russel akik szerintem jó eséllyel nyerhetnék még bajnokságot a jelenelgi mezőnyből.
2021. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Giga Kubica, Baumgartner Zsolt, Nelson Piquet.
2021. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Russel aki még top pilóta aztán a másodvonal: Leclerc, Norris, Sainz harmadvonal: Gasly, Ocon, Ricciardo.
2021. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Akik szerintem jók, a 2 éllovason kívül, és ha bekerülnének a legjobb autóba, volna esélyük nyerni: NOR, RUS, SAI, LEC


Akikkel pedig csak "eggyel többen vannak": GIO, TSU, MAZ, MSC


A többiek meg középosztály, vannak jó villanásaik, de nem a legjobbak.

2021. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jo pilóták vannak most a mezőnyben, és a sok F1 fikázás ellenére az idei év baromi izgalmas volt, nagyon jó futamok, a bajnokság is rendkívül szoros.

Amúgy bár utálom Hamilton karakterét, de az az ember egy robot. Szerintem magasan van az összes pilóta felett, amilyen szinten tud előre számitani, nyugodtságát megtudja őrizni, stb.

Aztán Verstappen, aki már sok sok éve az F1ben van de még mindig nagyon fiatal, ő a legnagyobb felüdülés a modern F1-ben. Szerethető karakter, igazi versenyszellem, nem szereti a sok jópofizást, csak menni előre, versenyezni. Ráadásul hatalmasat fejlődött, sokkal nyugodtabb lett, de továbbra is nagyon gyors.

Aztán ott van Russel, Leclerc, Norris, szerintem ők egyformán jók. Közülük kerülhet ki újabb világbajnok, bár én titkon abban reménykedem, hogy a következő éveket Verstappen fogja vinni.

Ricciardo és Raikonnen szerintem túlértékeltek, bár nagyon kiegyensúlyozottak, de kevés amit nyújtanak szerintem. Persze Raikönnen egy legenda, volt ő is fiatal, és igazi világbajnok Ferrarival. De már öreg.

Alonso idegesítő, de tény, hogy qrva jó pilóta még most is.

Na és Vettel, aki hatalmas kedvencem volt, és ma is az, sajnos ő szétesett fejben, ismeretlen okok miatt, illetve egy Ferraris szenvedés után. Nagyon sajnálom.

2021. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Akik kiemelkedően, extrán tehetségesek, és ez egyértelműen látszik is: Verstappen, Russell, Norris, Leclerc

Akik szintén nagyon jók, de talán nem akkora korszakos klasszisok: Sainz, Ricciardo, Ocon, Gasly, Perez (ő idén nagyon szenved a RB-ben, de aki látta a tavalyi szereplését, illetve az utóbbi években a többi RB második számú pilóta hasonló vesszőfutásait, az tudja hogy nem ő tehet erről nagyrészt).

Aztán ott van Alonso aki külön liga, régen utáltam de mostanra már emberileg is sokkal szimpatikusabb, és meg kell hagyni kegyetlen jól megy még 40 évesen is.

Vettel régen jó volt, viszont az utóbbi években szétesett, és szerintem ő többet ért el úgymond mint amennyire tehetséges. Emberileg viszont az egész mezőnyből a legszimpatikusabb.

Aki túl van értékelve: Raikkönen. Régen, 10-15 éve jó volt, de sose volt korszakos zseni, és hosszú évek óta semmit nem mutat, legalább 3 éve nem kéne a mezőnyben lennie.

Akik gyengék: Bottas (ő is ígéretesebben indult annak idején de amit az elmúlt 2 évben produkál az gyalázatosan gyenge), Giovinazzi (bár nha vannak megvillanásai, összességében kevés) Tsunoda (érthetetlen mit keres az F1-ben, pláne hogy marad jövőre is), Mazepin (dettó, tán még a japánnál is rosszabb).

Akiket nem tudok hova tenni, mert vagy nincs alattuk jó kocsi vagy túl jó a csapattársuk, esetleg még túl fiatalok: Latifi, Stroll, Mick Schumacher.

Hamilton meg tény hogy extra tehetséges, de mellé rohadt nagy mázlista és kegyence az FIA-nak is meg a sorsnak is.

2021. szept. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy ki a jó pilóta. A versenyző, az autó és a csapat egysége határozza meg, hogy ki tud kiemelkedő eredményt elérni. Népszerű elmélet, hogy egy jó versenyző minden autóhoz tud alkalmazkodni, de ez nem igaz. Az utolsó tizedek azok, amikor akkor lesznek meg, ha nem kell alkalmazkodni. Sokszor nem is a legjobb autó nyer, ha egy versenyző a rosszabb autóval összhangba kerül, akkor lehet, hogy többet tud belőle kihozni, mint egy jó autóból, ami nem az ő stílusa. Természetesen a legrosszabb autóval nem lehet nyerni, de ha kicsi a különbség, akkor el tudja fedni.
2021. okt. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!