Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy kis faluban élek,...

Ha egy kis faluban élek, viszont önvédelmi sportot / küzdősportot szeretnék tanulni (Thai box, vagy hasonló), arra hogyan lenne lehetőségem?

Figyelt kérdés
Nálunk itt nincs rá lehetőség, és nem tudok felutazni városba edzésekkor.
2021. okt. 13. 19:47
 1/5 anonim válasza:
59%
Sehogy.
2021. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Keresd meg a falud legidegbetegebb cigányát és vágd orrba! Na utána lesz ott neked thai box vagy hasonló!
2021. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom milyen válaszra számítasz, leírtad, hogy ott nincs küzdősport edzés, utazni meg nem tudsz. Nyilvánvaló, hogy nem tudsz küzdősportot tanulni.
2021. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy csak otthonában tudna tanulni valamelyik, valamilyen küzdősportot, méghozzá online, videókból. Ha rendelkezik online internet hozzáféréssel és az arra alkalmas számítógéppel.
2021. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az aztán rohadt sokat ér.

Én is profi vízilabda játékos vagyok. Itthon tanultam YouTube-ról, hiszen rendelkezem internet hozzáféréssel.

2021. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!