Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahol mindkettő szülő dolgozik,...

Ahol mindkettő szülő dolgozik, ott van idő sportolni?

Figyelt kérdés

Dolgozó emberként el nem tudom képzelni, amikor az ember hazaesik mondjuk este 6-ra és este 10-kor már aludni kellene (ami nyilván nem valósul meg).

Ráadásul ismerek családosokat, ahol mindkettő szülő dolgozik, 5-6 óra alvás és semmi, de semmi érdemi szabadidő.


2021. okt. 14. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/226 anonim válasza:
69%
Nem mindenki irodaban dolgozik, es nem mindenkinek van kedve sportolni.
2021. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/226 A kérdező kommentje:

Most ez hogy jön ide?

Szerintem csak kötözködni akartál.


A nem iroda se feltétlen jelenti azt, hogy eleget mozog munka közben az ember.


Vagy hogy jön ide, hogy irodában dolgozik-e?


Sportolni sokunknak nincs kedvünk, de muszáj (lenne).

Ugyanakkor nyilván azokat címeztem, akinek igénye lenne rá.....

2021. okt. 14. 12:18
 3/226 anonim válasza:
84%
Én is dolgozom, igaz nem hatra érek haza és nekem is 5-6 óra marad alvásra mégis évek óta sportolok. El sem tudnám képzelni az életem nélküle. Igaz minden nőm ezért pattintott le. Család mellett nehéz, de megoldható lenne pl egyik nap egyik, másik nap másik. Csak kompromisszum kérdése.
2021. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/226 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk nem sajnos. Annyi a kötelező teendoX hogy az alvás rovására lehetne csak, azt meg ugye kell hogy bírjuk a munkát.

Annyi hogy a munkahelyem nem ulomunka így valamennyit mozgok de azért ez messze nem sport.

2021. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/226 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nincs időm rá, pedig home office-ban vagyok heti két-három nap. Az iskolás gyerekek minden létező időmet elviszik.
2021. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/226 anonim ***** válasza:
88%
5 ez lemaradt nálam is, a lányomnak annyit kell segíteni és annyi a lecke hogy … fele elég lenne, így meg ugye kötelező hiába inkább jobban esne kivennenk biciklizni azt a gyerek is imádja .
2021. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/226 anonim ***** válasza:
64%

Nem mindenki 6-ra ér haza, és nem mindenki megy aludni 10-kor.

Nekünk nincs gyerekünk, de több szülő ismerősöm is sportol rendszeresen, megoldható. Az én szüleim is jártak sportolni amikor kicsi voltam, mindketten dolgoztak.

2021. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/226 A kérdező kommentje:

7


Jó, és?


Akkor 7-re jár haza és 11-kor már aludni kellene, vagy 4-re és 8-kor kellene aludni.


Viszont 3-4 óránál több a mesében jut csak munka után, alvás előtt.

2021. okt. 14. 12:27
 9/226 anonim ***** válasza:
65%

"Jó, és?

Akkor 7-re jár haza és 11-kor már aludni kellene, vagy 4-re és 8-kor kellene aludni."

A legtöbb ismerősöm 17h körül ér haza, és 23-24 óra környékén fekszik le aludni.


Milyen a munkarended, ha ennyire rossz? Könnyebb lenne úgy bármi tanácsot adni.

2021. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/226 anonim ***** válasza:
75%

Jah igen, "amikor én kicsi voltam"... Egyáltalán nem olyan a terhelés se a munkahelyen (a szüleim két helyen dolgoztak, mellette építkeztek, hétvégén is volt még energia bármit csinálni), se az iskolában (otthon ha napi fél órát tanultam, sokat mondok).

Jelenleg a munkahelyek többségén nem kávézgatsz egész nap, hanem rendesen meg vagy hajtva, fáradtan mész haza. Az ált. iskolás gyerekeim pedig naponta 2-3 órát legalább tanulnak, és hétvégén is tanulniuk kell, pedig baromira értelmes, okos gyerekek, egyszerűen döbbenetes mennyiségű anyagot kell mindenből megtanulni.

2021. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!