Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány egyedül edzőterembe megy?

Figyelt kérdés
Nem voltam mèg, de szeretnék, és félek, hogy nagyon kînos lesz, amennyit bénázok az egyes eszközökön, tanácstalankodom.

2021. okt. 18. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány jár egyedül (sőt, főleg úgy) edzőterembe.

Érdemes személyi edzővel megbeszélni legalább 2-3 alkalmat, mert segít összeállítani egy edzéstervet, megtanítja a gépek használatát, és kijavítja a hibákat.

Lehet persze YouTube-on is megnézni egy női edzést, és azt megpróbálni a teremben is megcsinálni.

Általában mindenki nagyon segítőkész. Egymásnak is szoktak segíteni férfiak is.

Nekem pl egy oldalemelés-hibát egy nő sportoló javított ki pár éve.

2021. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Istenem, mi lenne? Ne haragudj, hány éves vagy?

Fogod, lemész, edzel tusolsz hazaméssz...mi ezen olyan iszonyúan nagy veszélyességi tényező?

2021. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha valami nem megy, kérsz segítséget...ennyi basszus.
2021. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nem te leszel az egyetlen béna.

Láttam olyat aki felboritotta sulyzó tartót...csak a szerencsén és néhány gyúros srácon mulott,hogy nem törte össze a fali tükröket.


Lemész és kész a gépeken levan rajzol hogy kell használni.

A többi sem atom fizka. Úgy csinálod ahogy mások.


Jellemzően nem úgy ahogy gym fail videókban.

2021. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Irigyelném, mert én férfi létemre nem szedtem össze eddig magam, hogy elmenjek, pedig randa pocakos lettem. Menj nyugodtan, a többiek magukra figyelnek, ha meg segítség kell, szívesen fognak neked segíteni, és onnantól tudod.
2021. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bemész, van ott egy recepciós biztos. Úgyis elmondja a lehetőségeket (jegy, havi bérlet, éves bérlet, akármi), akkor azt mondod, hogy először vagy itt, és amúgy még életedben nem jártál edzőteremben, van-e edzőjük vagy valaki, aki segít.
2021. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Hat sok ferfi se mer egyedul menni ahogy nezem 😀 szal respect a csajnak. Eleinte kerj segitseget meg nezz videokat, olvasgass mit h kene..
2021. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Hallod, tiszta gáz hogy nincsenek barátaid és egyedül mennél le. Csak a lúzerek csinálnak ilyet.


Most komolyan, erre milyen választ vártál?

2021. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
88%

Komolyan, mi van a mai fiatalokkal?


Folyamatosan olvasom/hallom, hogy "Nem mek bulizni, mer' cziki egyedül." "Nem megyek sportolni, mert ciki egydül." "Nem megyek esküvőre, mert nincs akivel mehetnék." ...


JÓ REGGELT!


MINDIG egyedül vagy, és egyedül leszel! Az egész életedben!

2021. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
9# az van a mai fiatalokkal, hogy némelyikük bizonytalan, de ő pl. nem annyira, hogy ne merjen kérdezni. Én pl. nem vagyok fiatal, de a legnehezebb dolog számomra, hogy segítséget kérjek, még ha szükségem is lenne rá.
2021. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!