Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiuk, ti mit gondoltok egy...

Fiuk, ti mit gondoltok egy lanyrol aki elmegy kuzdo sportolni?

Figyelt kérdés

Regebben judoztam es nagyon hianyzik mar. Most felkoltoztem egy nagyobb varosba, viszont kicsit aggódom, hogy csak ferfiak lennenek es "elnyomasban" lennek. Vagy nem neznenek ki onnan, hogy lany vagyok?

Most nem csak judora gondolok, hanem bármilyen küzdő sportra.

Olyan szivesen csinalnam csak ettől tartok.

Vagy esetleg nem lenne parom, nem vennenek ugy emberszamba mert nem vagyok fiu.

Elore köszi a válaszokat:)



2021. okt. 23. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kinéznének. A lányom karatézik és focizik. A focicsapatban ő az egyetlen lány abban a korcsoportban. Nem nézik ki emiatt.
2021. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nyugi, ha szereted a sportot mindeféle képpen kezdd el. Annál rosszabb lesz hogy csak vársz mert félsz :D
2021. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lányként csinálod majd ugyanazon a szinten, mint a fiúk, az nagyobb "szám" lesz, mintha fiúként tennéd ezt. Régebben judóztam, most karatézom, ugyanannyi a lány, mint a fiú (én lány vagyok). Túlnőttünk már azon, hogy a lányoknak nőies sportok valók :). Ebben is van "nőies", mint pl. táncban "férfias", ha úgy vesszük. Ha pedig fiúval kerülsz párba, mondd meg neki, hogy nem kell visszafognia magát, mert lány vagy.
2021. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi, ne aggódj, menj és sportolj:). Pont azért is lenne jó, mert megmutatnád, hogy a nőket is érdekli, szeretik ezeket a sortokat, és ügyesek tudnak benne lenni:), azaz minta lennél.

No para:)!

2021. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast! Megfontolom😃 regebben ugye mar csináltam, de akkor is voltak mondjuk lanyok, csak jobb volt mert volt ismeros😊
2021. okt. 23. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menjél. Én speciel imádom a küzdősportos lányokat, olyan barátnőről is álmodom mindig. Egyébként is a küzdősportok a világ legjobb sportjai. Úgyhogy egyértelműen menjél csak! ^^
2021. okt. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!