Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vajon mennyire lenne hatasos...

Vajon mennyire lenne hatasos a derek edzes?

Figyelt kérdés
Alacsony vekony inkabb normal alaku lany vagyok. Nagyon szeretnek egy picivel keskenyebb derekat nem is kell hogy nagyon nagy valtozas legyen. A napokban youtubon neztem videokat ilyen edzesekrol amiben volt elotte utanna kep. A lanyok akik a videot keszitettek kozbe fogytak is es nagyon szep keskeny derekuk lett. Ha en megcsinalom ezt a videot de nem szeretnek fogyni nekem ugyanugy hatna az edzes? Vagy mar ebbol az alakbol nem lehet semmit kihozni? Hozzateszem azert van egy kis felesleg a hasamon de nem akkora. Aki tudja a valaszat kerlek irja le fontos lenne elore is koszi.
2021. okt. 23. 15:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Valamint csak azert kerdezem mert az edzesek utan ha csjnaltam kb 1 honapig minden nap nem szerenek csont vekony lenni
2021. okt. 23. 15:10
 2/2 anonim ***** válasza:
nézz utána hogy kell testépíteni, na meg amúgy helyi fogyás ninc,s szvligen, mindenhonnan fogytak ők is, te is fogsz, és ha vékonyabb csípőre vágysz azt nem kiedzeni leedzeni lehet, hanem valszeg lefogyni, de ha meg edzel az izom formásít.
2021. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!