Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ninja Warrior Hungary - 3....

Ninja Warrior Hungary - 3. évad. Hol és mikor lehetett jelentkezni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert érdekelt volna a dolog, de tudtommal sehol nem reklámozták és egyszer csak szembe jött velem április végén a tévében, hogy akkor lesz és már forgatnak is! Most meg ugye futtatják az adásokat. Kicsit utánanéztem, de kábé annyi infot kaptam, hogy az ideire a covid miatt csak meghívásos alapon lehetett bekerülni (januári megkereséssel). Viszont, a kisfilmekben sokszor hallani az indulóktól, hogy "ezért, meg azért jelentkeztem". Akkor most ez hogyan is van/volt? Vagy csak valami titkos platformon lehetett regisztrálni és a TV2 ezzel is spórolt a plakátos és tv-s reklámokon?

Tartok tőle, hogy a 4. évad is így lesz (ha lesz) és sokan lemaradnak még a válogatás lehetőségéről is...



2021. nov. 3. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt és hirdetve és meghívásos alapon is ment. Engem felhívtak telefonon tavasszal, be is kerültem a selejtező körbe.
2021. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!