Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen darts táblát érdemes...

Milyen darts táblát érdemes venni otthoni használatra, amelynél a legfőbb szempont az, hogy tartós legyen? (steel használatra)

Figyelt kérdés
Darts, Dart táblák

2021. nov. 4. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy rendes, vastag, szizálkender dartstáblát, amin forgatható a számozás (így tudod forgatni, ha elhasználódnak a szektorok). Ha engedi a pénztárcád, akkor élezett, süllyesztett drótozásút vegyél. (Azon nincsenek fém lefogatások a dróton, így nem pattog ki a nyíl.)


Érdemes valami beváltabb márkát választani. (Winmau, Target, Unicorn, Harrows, Mission, stb.)

2021. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tisztelt első válaszoló! Tudna egy konkrét táblát ajánlani? Van valamelyikkel tapasztalata?
2021. nov. 4. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Winmau Blade 5-öt használtam, az már verseny minőség, de még megfizethető áron. Egy élmény volt, a lefogatott drótozású, noname, vékony táblák után.
2021. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, néztem is, valóban még megfizethető. Mennyire volt tartós?
2021. nov. 4. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Használatfüggő. Heti 1-2 játékkal 4-5 évet simán kibír, napi 1-2 óra játékkal is 1-2 évet.
2021. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Winmau Blade táblákat ajánlanám, vagy esetleg One80 Gladiator 3-at.
2021. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mission Samurai 2-ről van valakinek tapasztalata?
2021. nov. 5. 07:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Személyesen nincs, néztem néhány review-t, jókat írnak róla. Egyesült Királyságban használták versenytáblának, úgyhogy nem hiszem, hogy mellélőnél vele. :)
2021. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!