Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan sakk készletet...

Tamassh kérdése:

Hol lehet olyan sakk készletet venni, amivel vízben (pl. Széchenyi fürdő) lehet sakkozni?

Figyelt kérdés

#sakk #víz #sakk készlet #vízisakk #vízálló sakk #vízhatlan sakk
2021. nov. 8. 14:59
 1/3 Baluba ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik igényes sakkszett, ami műanyagból van, megteszi. Arra figyelj, hogy a figurák ne nagyon csússzanak a táblán, és legyen nehezék a talpukban.
2021. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a műanyag, mágneses talpú figurák fém táblám.Bármelyik játékboltban kapsz, de rendelhetsz is. [link]
2021. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A mágnesest én i s néztem, de az lehet, hogy rozsdásodik és kioldja a víz a figurákba ragasztott mágnest. Azt olvastam, hogy fürdőkben "laticel" táblán játszanak, de nem tudom hol gyártanak olyat. Jó lenne, ha fent maradna a vízen.
2021. nov. 9. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!