Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esti jógát hogy érdemes...

Esti jógát hogy érdemes beiktatni az edzésbe?

Figyelt kérdés

Illetve regeneráció szempontjából hideg-meleg váltózuhany előtt vagy után kellene?


BCAA mehet mellé?



2021. nov. 15. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Közben csináld, zuhanyzás közben. És lehetőleg minden alkalommal mosd is meg a hajadat. Na itt jön képbe a BCAA! A BCAA képes eltávolítani a látható korpa akár 100 százalékát is, úgyhogy én mindenképp ajánlom.
2021. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom lényegtelen adalék a kérdéshez,de akkor spricceltem el mikor mikor megnyitottam és elolvastam a kérdést.
2021. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ott lehettem volna...
2021. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Mi a rákért akarsz mellé BCAA-zni?
2021. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jóga, mint az ajurvédával szorosan összefonódó hagyomány a hideg-meleg váltó zuhanyt nem használja. Az elmélet szerint épp, hogy káros az. Önmagában a hűtés is nagyon ritka (korunk fő betegségtípusaiból kifolyólag), de a váltogatása meleggel végkép értelmetlen.
2021. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!