Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetek a Forma-1-ben fotós?

Hogy lehetek a Forma-1-ben fotós?

Figyelt kérdés

Imádok fotózni, és viszonylag jól is megy, és a Forma-1-et is nagyon szeretem.Tudom, hogy pályázatot adna ki, és azon akit a képei alapján a legjobbnak ítélnek az lesz a fotós. Hol lehet megtalálni ezeket a pályázatokat? De ha nem is fotósként, máshogy is nagyon szeretnék a F1-ben dolgozni, milyen munkák vannak még? Mennyire fizetnek jól? Mellette eltudok végezni egy egyetemet?Előre is köszönöm a válaszokat. :)


18/L



2021. nov. 22. 15:37
 1/2 anonim válasza:

Hát, hogy fotósként miként lehet oda bekerülni, ezt én sem tudom, de az tény, hogy fel kell hozzá tudnod mutatni egy ütős portfóliót és jó ha van ilyen téren végzettségeged/tapasztalatod.


Sokféle munkalehetőség van: mehetsz mérnöknek, szerelőnek, újságíró/riporternek vagy kamerás embernek tv társasághoz, de a csapatoknál motorhomeokban felszolgáló is idetartozik, vagy sajtós, HR-es szakember. De idei nyilván hatalmas előny, ha van kapcsolatod hozzá. Vagy jelentkezhetsz pl. Hungaroringen pályabírónak. Egy csomó elvárásnak meg kell felelni, de betanítanak és nagy élmény tud lenni.

Egyébként ha gondolod privátban beszélhetünk erről bővebben :)

Üdv: egy F1 rajongó és hobbi fotós válaszoló :D

2021. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ügynökségeknek vannak akkreditációi -pontosan én sem tudom, hogy mennyinek és kiknek-, de hivatalosan csak rajtuk keresztül. Talán 1 magyarról tudok, aki kint van, de azt azért nem árt tudni, hogy ez munka lesz és nem szórakozás. Sokszor azt sem tudják, ki nyerte a futamot, mert be vannak szoritva egy helyre ahol végig tudják követni a versenyt, de alapból ők dolgoznak ott.
2021. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!