Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elértem egy nagy mérföldkövet,...

Elértem egy nagy mérföldkövet, hogyan tovább? Folytassam ahogy eddig is, vagy érdemes lenne felkeresni valakit?

Figyelt kérdés

124.7 kg voltam pár hónapja, amit megelégeltem és azóta kereteimen belül edzettem, változtattam az étrendemen, kihagyással időnként, de jól tornáztam, sétáltam, figyeltem a kalória bevitelre amennyire ezeket otthon, a környéken megtehettem.


Így 4 hónap után most 117 kg-n vagyok és a mai napon meg tudtam csinálni életem első 30 fekvőtámaszát, mégha könnyítettet is, de végig tudtam csinálni, emellett a gerinc problémám is javulni látszik.


Mivel edző, edzésprogramok és minden egyéb nélkül dolgoztam eddig magamon, most hogy már többre is képes vagyok, fejlődni szeretnék de nem tudom, merre lépjek, ebben kérnék segítséget olyantól, aki már végig járta az utat amit én épp járok így, hogy már önbizalmam és önbecslésem is van hozzá. Elég annyi is, hogy "Folytasd", vagy hasonló, hogyha szerintetek ez jó tempó.


Mérések kb 121 nappal ezelőtt:

magasság: kb 186cm

súly: 124.7kg

mellbőség: 120cm

avg. pulzus: 76

felkar(jobb): kb 34cm (relaxálva)

felkar(bal): kb 34cm (relaxálva)

body fat: 43.3%

body water: 43.8%

muscle: 20.1%


Mérések ma:

magasság: kb 187cm

súly: 117.4kg

mellbőség: 115cm

avg. pulzus: 69~70

felkar(jobb): kb 36cm (relaxálva)

felkar(bal): kb 35.5cm (relaxálva)

body fat: 41.4%

body water: 42.4%

muscle: 22%


napi 2600 kcal limittel (1-2 nap kivétel a 7-ből, esküvő, születésnap és mégegy ünneplés miatt, de van, hogy sokkal 2600 alatt vagyok)



Nem sok haladás, de nekem hatalmas és egyre közelebb kerülök a végcélom felé (100kg).

Válaszokat előre köszi!


2021. nov. 26. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így. Átlagban hetente fél kilót fogytál. Nem kell rajta gyorsítani.
2021. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
folytasd ahogy eddig de inkább 90 kiló legyen a cél szerintem.
2021. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!