Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Tippmix újság megszűnik,...

A Tippmix újság megszűnik, enélkül kellene tippelni a jövőben?

Figyelt kérdés
Gondok vannak az újság nyomtatásával. Főleg az idősebbek hiányolják. Interneten pedig nincs ilyen formában illetve tartalomban megjelenítve, az újság kiemelt fogadásait sem látom. A fogadási weboldalaknak más a felépítésük... Hogyan tovább?

2021. nov. 26. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Az egész tippmix szűnhetne már meg a retkes szrtvel együtt. A 2000-es években is elavultnak számított volna ez az egyeduralkodó foshalmaz. A leggyengébb konkurencia is mérföldeket verne erre a szarra, ha engednék.
2021. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Na mivan egyes, vesztettél?:D
2021. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ha értelmeznéd amit írok rájönnél, hohy nem a fogadást és a szerencsejátékot minősítettem, hanem a szerencsejátrk zrt-t.
2021. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Értelmeztem, az jött le, hogy vesztettél a tippmixen. Én elvagyok velük. Légy leleményes, és ugrott a monopolhelyzetük.
2021. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit írtok. De a kérdésemre még nem igazán jött válasz, jó javaslat. Várom...
2021. nov. 28. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Tippmixelek, szeretem, de tényleg kezd elavult.
2023. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor így idővel én próbálom megválaszolni a tapasztalataim után: valószínűleg csak papírgond, alapanyag beszerzési nehézség lép fel időnként. Remélhetőleg ez megoldódik hosszabb távon. Hasznos még a nyomtatott verzió, de fejlesztéseknek azért én is örülnék. :-)
2023. aug. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!