Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Tippmix újság megszűnik,...

A Tippmix újság megszűnik, enélkül kellene tippelni a jövőben?

Figyelt kérdés
Gondok vannak az újság nyomtatásával. Főleg az idősebbek hiányolják. Interneten pedig nincs ilyen formában illetve tartalomban megjelenítve, az újság kiemelt fogadásait sem látom. A fogadási weboldalaknak más a felépítésük... Hogyan tovább?

nov. 26. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Az egész tippmix szűnhetne már meg a retkes szrtvel együtt. A 2000-es években is elavultnak számított volna ez az egyeduralkodó foshalmaz. A leggyengébb konkurencia is mérföldeket verne erre a szarra, ha engednék.
nov. 26. 23:49
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Na mivan egyes, vesztettél?:D
nov. 27. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Ha értelmeznéd amit írok rájönnél, hohy nem a fogadást és a szerencsejátékot minősítettem, hanem a szerencsejátrk zrt-t.
nov. 27. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Értelmeztem, az jött le, hogy vesztettél a tippmixen. Én elvagyok velük. Légy leleményes, és ugrott a monopolhelyzetük.
nov. 27. 20:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit írtok. De a kérdésemre még nem igazán jött válasz, jó javaslat. Várom...
nov. 28. 12:01
LadySlim táplálékkiegészítő

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!