Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van esélyem a Győri táncművész...

Van esélyem a Győri táncművészetire?

Figyelt kérdés
Imádok táncolni, az utobbi 2 évben nagyon komilyan is vettem/veszem, biztos vagyok benne hogy ezt akarom az életemnek, viszont bizonytalan vagyok abba hogy felvesznek e. Aki esetleg oda jár/járt, tudna segíteni hogy a kortárs modern szakon milyen követelmények vannak, a felvételire mik kellenek?

2022. jan. 5. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván be kell magad táncolni. Sok sikert. Bár ez egy kamubüfé szak, inkább nézzél vmi értelmesebb szakot! ;)
2022. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%

Előző egy sikertelen idióta, ne foglalkozz vele. Gondolom, még végzettsége sincs, nemhogy tehetsége bármihez és amúgy életében nem járt semmilyen előadáson.

Ha komolyan vetted eddig, akkor simán sikerülhet, én nem ismerem ezt az iskolát, de Bp-n a kortárs szakokra kérnek általában balett-jazz tudást, illetve szükséges ismerni olyan kortárs műfajokat, mint Graham-Limón technika. Gondolom, van valami elméleti teszt is, itt általában tánctörit, művtörit és irodalmat kérdeznek tüzetesebben, hogy felmérjék a műveltségedet. Kell tudni koreográfusokat és jelentős darabokat. Tánctechnikai kérdéseket is tehetnek fel. Illetve általában szoktak kérni egy 2-3 perces koreográfiát, amit te állítottál össze. Hajrá!

2022. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Felvi.hu
2022. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!