Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van ilyen oldal, vagy valami?

Van ilyen oldal, vagy valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok Tippmixes, sportfogadó társaim!


Lenne egy olyan kérdésem, hogy ti tudjátok azt,hogy hogyan lehet megnézni a tippmixen (papíron) fogadható napi FOCI meccsek közül azt egyből (szóval,hogy nem megyek rá minden egyes meccsre, és nézem meg mennyi az odds) a különféle opcióknak az oddsait? (pl 0.5 gól fölé)


Eléggé megkönnyítené a dolgom,ha nem kéne 100 meccset beírogatni,és megnézni, hogy mennyi az odds az Overre! :)


Remélem érthető volt.. :D

(Bocsi nem tudtam jobban megfogalmazni)


Köszi a válaszotok, pacsi! (És sok nyertest! ;) )



2022. jan. 6. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg más oldalon, és az alapján már be tudod lőni, hogy kb. hol lesz.


Példának okáért ha bet365-ön megnézed a következő 12 vagy 24 óra meccseit, akkor ott tudsz piacot váltani. Ha rányomsz arra, hogy "Gólok száma", akkor kapni fogsz egy értéket a 2.5 főlére minden meccsen.

Ha ez az érték mondjuk 1.5x, akkor várhatóan kisebb lesz a 0.5 fölé meccs szorzója, de h a 2.5 fölé meg 2.8x, akkor várhatóan már a 0.5 fölé is lesz vagy 1.1


Példa mai napról:

- spanyol kupa, Fuenlabrada - Cadiz 2.5 over 2.60x, 0.5 over 1.12x

- olasz serie a, Lazio - Empoli 2.5 over 1.53x, 0.5 over 1.025x


Így ha te nagy szorzójúakat keresel, akkor keresd a listában azt, aminél a 2.5 fölé 2.50x felett van, de ha alacsonyat, akkor meg az 1.60x alattiakat.


Azt amúgy megkérdezhetem, hogy mi a pontos taktikád? Én is szeretem a gólos fogadásokat.

2022. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
oddsportal.com oddschekker.com
2022. jan. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!