Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kis darts versenyen ilyen...

Kis darts versenyen ilyen teljesítménnyel lenne esélyem legalább egy középmezőnyben végezni?

Figyelt kérdés

Egyelőre még nem kerestem ilyen versenyt, mert még csak 1 éve kezdtem el játszani és nem szeretnék legutolsó lenni.

Itthon ha játszunk családdal, barátokkal, akkor kb 50es átlagom szokott lenni egy 9 leg-ig tartó meccsen. 180-at 1 év alatt még csak 1x sikerült dobni, de kb 6-ból 1 nyíl tripla 20-ba megy. A dupláim nagyon változók, mostanában sokszor megvan elsőre vagy legalább 3 nyílból, de néha van hogy vagy 15 nyíl kell hozzá, de mostanában a 60-100 közötti kiszállokra elég jól ráereztem.

Nyílván versenyhelyzetben sokkal jobban izgulnék és rosszabúl menne mint otthon, de én otthon is szoktam izgulni, mert utálok veszíteni.

21/F



2022. jan. 10. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Elpicsáználak dartsban mint jégeső a búzatáblát, tavasszal.
2022. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten amatőröknek szóló versenyek, elsőnek kereshetnél olyat. Szerintem vágj bele. Tényleg más dolog versenyen dobni mint otthon, ezért is jobb minél hamarabb megtapasztalni. Ezzel a játékkal nem lógnál ki szerintem. Én soha nem voltam ilyen jó pedig már 5 éve dobálok kb :D
2022. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki magad kocsmákban, aztán ha elvered a helyi öregeket, akkor próbálkozz magasabb szintre lépni.
2022. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!