Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, ha chess.com-...

Az mennyire gáz, ha chess.com-os bullett partik során folyamatosan el3,14csáz a különböző Bongcloud-megnyitásokat játszó ellenfél?

Figyelt kérdés
Most játszottam egy sorozatot, 1 győzelem és 1 döntetlen mellett 10 vereség...hasonló szintűek vagyunk (voltunk), 1500 rating környékén.

2022. jan. 12. 11:31
 1/3 Baluba ***** válasza:
Számomra azt jelzi, hogy nem vagy tisztában a megnyitás alapszabályaival. Helyette ismersz 1-2 megnyitást, és a belőlük származó középjátékokat, végjátékokat. Ezt persze a saját szinteden értem, az 1500 élő szinthez képest.
2022. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz pontosan a megnyitás alapszabályainál? Hiszen épp a bongcloudolás az, amivel az ember telibe f**sa a megnyitás általános elveit :D


Az mondjuk igaz, hogy van két-három megnyitás amihez ragaszkodom, játékhossztól függetlenül.

2022. jan. 12. 22:07
 3/3 Baluba ***** válasza:

Így van, de a bongcloudot úgy tudod büntetni, hogy te magad betartod a megnyitások alapszabályait. Ha viszont a megnyitásból gép szerint 1,5 körüli előnnyel jöttél ki, akkor nehezen hiszem, hogy az ellenfeled azonos ratinggel áll, mint te, mégis így elvert.


Még egy ötletem van: Nem támaszkodsz nagyon megnyitásbeli cselekre a partik megnyeréséhez? Ekkor nyilván a valós tudásod 1500 alatt van, így nem csoda, ha kikapsz ismeretlen területen.

2022. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!