Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ma kezdtem egy személyi...

Ma kezdtem egy személyi edzőnél a fitneszteremben és eléggé meghajtott, nyújtottunk és most nagyon fáj mindenem, alig tudom behajlítani a térdem. Hát igen, elég feszes vagyok. Vajon ez mindig ilyen rossz lesz, vagy növelni fogom tudni a lazaságomat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én most ott is hagynám azt a személyi edzőt... nem a te alloképességedhez mérten, nem a te edzettségedhez felmértenn bele lettél ugrasztva a mélyvízbe, örülhetsz, ha nem lesz maradandó bajod.
2022. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
OKJ-s edző?
2022. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha most voltál elsőnek lent akkor ez izomláz lesz. 1-2 nap és elmúlik.
2022. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkora tunya vagy, hogy az izomlázat sem ismered fel? 🤣
2022. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Eleve edzés után nem nyújtunk, mert sok értelme nincsen. Hanem tartunk külön egy nyújtást egy olyan napon, amikor nem edzettünk.


De ez szerintem is izomláz lesz. Nekem az edzés utáni második napon szokott tetözni.

Nem lesz ez mindig ilyen rossz, a nyújtás segíteni fog fellazítani az izmokat. Bár nem tudjuk, hogy tényleg szadista volt-e az edzö, vagy csak ennyire nincs hozzászokva a tested a mozgáshoz.

2022. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma már, amikor okosórák mindent mérnek, mindent digitális kütyükkel lehet mérni, én alapjáraton kötelezően adnék - AZ EDZÉS EREJÉIG - egy okosórát annak, aki edz, az azáltal mutatott értékeket folyamatosan kontrollálnám, és ahhoz szabnám a továbbiakat.

Aztán az óra után kötelezően visszakérném. Így mindent lehet mérni, és ha nem kell odaadni az érintettnek (csak alkalmanként 1-2 órára, kölcsönbe), akkor nincs pluszköltség(esetleg max. pár száz forint bérlet, de inkább az se).

2022. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha sok ideje ez volt az elso normalis edzesed akkor ez normalis. A lenyeg hogy a kovetkezo alkalom elejen mior megkerdezi h mizu, mindent mondj el neki. Es igeny idovel fog javulni
2022. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!