Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért (nem) jó a myprotein...

Miért (nem) jó a myprotein curve leggings?

Figyelt kérdés
Tele van mindenféle felület (marketplace, jógogás stb) Myprotein Curve leggingsel, legnagyobb részt S méretben. Mi vele a baj? Miért nem tartják meg az emberek? Van, aki mégis szereti?
2022. jan. 22. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az mi a rekettye
2022. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem ilyen magamutogatós cuccokat kell hordani... Edzőterembe sem ! Otthonra meg nyilván van jobb alternatíva ezeknél, meg máshol is...
2022. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Minőségi, izzadtságelvezető anygaból készült sportruházatot hordok. Nem tudom egy fekete leggingsben mi a magamutogatás. A kérdés pedig azokhoz vonatkozott, akiknek van tapasztalata hogy szabással vagy anyaggal lehet baj
2022. jan. 25. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a magamutogatás, hogy full ugyanazt a körvonalat látni, mint ha nem lenne rajtad semmi, de gondolom mivel ilyeneket veszel fel nyilvánosan annyi eszed van, hogy nem érted
2022. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Természetesen tisztában vagyok az eszem mennyiségével három diplomás közgazdász-szociológus-statisztikusként, de nem látom hkgy függ össze azzal hogy minőségi ruhában szeretnék edzeni.

Sokkal jobb tényleg egy bőszárú macinacit felvenni hogy beleakadjon mindenbe, ne lássam hogy jó e a tartásom a gyakorlat közben és jó sok helyet foglaljon a táskámban.

2022. jan. 27. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van diplomám, de sosem villognék vele, pedig nem buktacukrozó szak, hogy az alapján én milyen értelmes is lennék, mert semmit nem jelent, 0, ma már bárki tud diplomát szerezni sajnos... Ami a ruhát illeti, ha ennyire fontos, hogy feszüljön, akkor gondolom ha egy férfi ilyen nadrágban edz azzal sincs egyáltalán semmi bajod, hiszen neki sem jó, ha beakad, nem látja a tartását stb... ugye ? Persze rövidnadrág nélkül, mert azt ugye te sem veszel fölé, vagy a nők azok másak ? Nekik lehet mindent ?
2022. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A férfiak vesznek rá rövidnadrágot, a nők meg vesznek fel sportmelltartót
2022. jan. 31. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
A melltartónak nem takarási szerepe van, hiszen még ki is emeli a vonalakat, hanem funkciója, tehát, hogy tartsa a dolgokat, ahogyan a nevében is benne van ! A két dolog nem ugyanaz, mert a nők is akkor vegyenek fel rövidnadrágot rá, mert tevepata meg a seggükre feszül, de ha ez elfogadott akkor gondolom, ha pont ugyanazon a tájékon ugyanúgy és ugyanolyan mértékben mutat férfiaknál is, akkor ha hatalmas férfi-női egyenlőség van, azt jelenti, hogy nem kell a férfiaknak sem rövidnadrág a feszülősre, vagy akkor a nőknek is kell... Vagy mégsincs egyenlőség ?
2022. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

MyProteinen az egycsillagosok azt írják, hogy elszakadt a varrásnál.

Tehát gondolom pár szett guggolásnál után esetleg szép látvány nyílhat (szó szerint) a nézőkre.

A jól értékelők szerint kényelmes, és egy picit átlátszik.

2022. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem edzél normális nadrágban, de ilyen p.csa mutogatósban... Persze attól függ mi a cél...
2022. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!