Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan sportfogadó oldal...

Van olyan sportfogadó oldal ahol statisztikailag le van írva egy adott hét győztes/vesztes tippjei?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Bet365-ön meg lehet nézni minden fogadást, az oldal alján van egy menüpont, hogy "Eredmények". Ott ki lehet választani a meccset, és látod az összes piacot.


Vagy csak a saját logodat akarod visszanézni? Mert azt mindenhol meg tudod.

2022. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondolok pontosabban, hogy amikor napi tippet adnak a sportszakértők,,, sok tippmester van.. Egy pár mester statisztikáját meglehet nézni illetve kilehetett következtetni, 7 nap alatt általában 2 nyertes és 5 vesztes tipp volt.(ez pedig karcsú jó arány) Kiakarom próbálni, hogy igazi sportszakértőkre hallgatok mert december óta csak mínuszaim vannak/voltak.. Azóta minden nap csak vesszőfutásom van, pedig előtte nem panaszkodtak magamra.
2022. jan. 23. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Sajnos nem tudom, hogy melyik lenne jó neked, én sokat bekövettem meg bekövetek, de valamiért egyik sem tud meggyőzni. Az biztos, hogy a sport and win vagy mi a f*sz, ami a Berki félékkel reklámoz, az egy kalap sz*rt sem ér.
2022. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fizetős részlegekre nem látok rá, mert mivel nem győztek meg, nem fizetek be. Aki a napi tippjeit reklámozza, az biztos hogy kuruzsló. Mint már mondtam itt több helyen, a sportfogadás egy maraton, aminél évek statisztikáit kell nézni, nem adott napét, vagy hetét.
2022. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ingyen senki nem fog neked jó tippeket osztogatni.
2022. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg, hogy ingyen vagy X összegért.. Csak még a fizetős tippek sem tudnak meggyőző statisztikát mutatni.

Az, hogy az utolsó 3 nap sikeres valakinek az nekem nem statisztika..

2022. jan. 24. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Blogabeten nézz körül. Ott több száz tippes statisztikák is vannak.
2022. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!