Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék itthoni edzéssel...

Hogy tudnék itthoni edzéssel eredményt elérni, ha nem tudok kondiba menni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy se pénzem kondira és minden vele járó kiadásra, de még csak a környékemen sincs jó, ami nem valami alpári pince kondi.

Emellett, időm is kevés van, sokszor este érek haza. De nagyon szeretnék nyárra jobban kinézni.

Itthon eddig ilyen youtube videókra edzettem, mint pamela reif, chloe ting, lilly sabri stb. És tök jók csak mindig azt érzem feleslegesen csinálom mert ilyenekkel nem érek el eredményt.

De nem tudom, lehet ilyenekkel is eredményt elérni? Ha nyilván nem egy videót csinálok meg, hanem 1 órányit, vagyis annyi videót ami kitesz egy órát, és ha olyan adok hozzá edzős gumiszalagot(a fenékedzésekhez)vagy pici súlyzókat (tervben van nagyobbak beszerzése, mondjuk 5 kilós, vagy ilyen bokasúly beszerzése)

Valakinek sikerült már ezekkel eredményt elérnie?

Magamról: 19 éves lány vagyok kb 165-170 cm, kb 50-60kg között, nincs mérlegem, nem tudom pontosan, de nem vagyok túlsúlyos, se súlysegény, csak annyi hogy ilyen skinny fat vagyok, ilyen alapvetően vékony, bár azért úgy érzem tudnék méég innen onnan fogyni, pl comb és has, de emellett nagyon plöttyedt vagyok, nincs tartása a testemnek, ilyen plötyi a fenekem is és az se tetszik, nem szeretnék annyira bulkingolni, mert tudom, akkor kalória többletben kéne lennem, ahhoz komoly súlyzós edzés kellene, tudom én, de valamennyi izmot lehet itthon építeni? Hogy ilyen vékony izmos legyek? Tudjátok mire gondolok, vékony mindenhol, de attól formás, ilyen modell szer, nyilván nem leszek az, de csak hasonlatként.

Mit kéne tegyek? érdemes komolyabban és rendszeresebben ezeket a youtubeos videókat csinálnom?

Ja és még annyi, hogy az ilyen itthoni edzésekhez is érdemes mondjuk fehérje port vennem és mondjuk a reggeli zabomba tenni? Mert szerintem táplálékkal nem viszek be eleget, de nem tudom.



2022. jan. 29. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Saját testsúlyos edzés nagyon jó, keress rá, rengeteg videó van fent róla.

Fehérjét egyél, igyál nyugodtan.

2022. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Otthoni edzéssel csak egy bizonyos pontog tudsz fejlődni, egy idő után kevés lesz a terhelés. Otthon "kigyúrni" magad nem tudod, de kicsit formásabb alakot el lehet vele érni.

Gumiszalag, kézisúlyzók, kettlebell, ugró kötél (ha van hely), bokasúly. <- Ezeket szerezd be.

2022. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!