Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Rudas fürdőben hogy működik...

A Rudas fürdőben hogy működik a férfi nap a török és a gőzfürdőben? Hogyan kell viselkedni? Ezt a kötényt a medencében is hordani kell? Kicsit szégyenlős vagyok. Normális a közönség?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam és kicsit szégyenlős vagyok. A kötényt hogy kell hordani? Végig rajtam van vagy amikor a medencébe megyek le kell venni? Vannak, akik nem hordják a fürdőben egyáltalán? A merülő medence mire szolgál? A szaunában meztelen kell lenni vagy marad a kötény? És ugye normális a közönség?

2022. febr. 18. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
A köténybe bele tudod csomagolni a szappant, és akkor nem ejted le :D
2022. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi ez brutál hasznos volt. Látom értetted a kérdést
2022. febr. 18. 22:09
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ne menj oda. A kötényt hordhatod a medencében, de sajnos ott rögtön mást akarnak a homárok. Én egyszer voltam, mert szeretek fürdőruha nélkül fürdeni, de elment a kedvem a helytől.
2022. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Mit szeretnél? Ha szaunázni akakrsz, akkor inkább menj el egy normális szaunába, ahol textilmentesen lehet szaunázni és ha szégyenlős vagy akkor magad köré tekersz egy lepedőt ha meg nem, akkor ráülsz. Az ilyen helyeken a merülőmedencét is lehet meztelenül használni. Ha érdekel, tudok ajánlani olyan helyeket, ahol tudsz így szaunázni és biztos nem ér semmiféle atrocitás, mert nem érdekel senkit, hogy mije van a másiknak. Viszont a Rudast került el, az nem a fürdésől szól. Ott akkor is meg fognak nézni maguknak, ha magadon hagyod a kötényt.
2022. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
De jó, hogy pont a sor végére került az "ott akkor is meg fognak", teljesen más igét gondolt mögé az agyam :D
2022. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
#5: Bocs, amikor a kommentet írja az ember, nem látja, hogy aztán majd az oldalon hova kerül véglegesen a sortörés. Bár én azt sem tartom kizártnak, amire gondoltál, de erről nincsenek információim, mert ez nem az én világom.
2022. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi válaszokat. Meg a segítséget.

Sok rosszat, de jókat is hallottam a rudasrol. Nem szeretném, ha bepróbálkoznának vagy olyat látnék ami nem oda illő. Meg az öreget kigúvadó szeme se hiányzik


Ha a törökfürdőben leveszem a kötényt, akkor egyébként azt hova teszem? Csak leteszem valami padra és remélem, hogy nem tűnik el?

2022. febr. 19. 17:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se a Rudast válaszd, ha szégyenlős vagy. A fürdő szép, a vize kellemes, de....☺️ Miért pont ezt a fürdőt nézted ki magadnak?
2022. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pont azért, mert szép :D
2022. febr. 19. 17:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom Székesfehérváron az Árpád fürdőt, hétfőn voltam nyugdíjas napon, nem voltak sokan. 3 medence van csak, de bőven el lehetett férni, a szaunafelöntések minden nap vannak és fürdőruhamentesek. Más napokon, hétvégén többen vannak, nem lenne kedvem nyomorogni így azt nem ajánlom. Nagyon kulturált és tiszta, szép az épület is.
2022. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!