Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne igény arra,...

Szerintetek lenne igény arra, ha személyedzőként vállalnék olyat, hogy hazajárnék az édesanyákhoz szülés utáni tornát tartani? Kifejezetten babás,regenerációs tornát?!

Figyelt kérdés

Én is gyesen lévő anyuka vagyok, szeretnék eljárni sportolni visszatérni a terembe de a babámat nemtudom kire bízni és csak emiatt nem is bíznám szívesen senkire. Ebből jött az ötlet, hogy bizros van így más is. Így arra gondoltam, hogy ha lenne rá igény házhoz mennék és személyreszabottan segítenék az édesanyáknak a regenerációban és a babákkal is lehetne tornázni, foglalkozni. Anya edz a baba játszik. Vinném én is a babám és úgy tornáznánk, mutatnám a gyakorlatokat.

Szóval ilyen baba-mama torna otthon.

Szerintetek butaság?



#Otthoni baba mama torna #Szülés utáni mozgás otthon #Kényelmesen a babával
2022. márc. 10. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem butaság, ellenkezőleg. Viszont van ehhez megfelelő képesítésed és tudásod? Ha van, akkor én ezt minden további nélkül támogatom. Ha viszont nincs, csak valami fitnesz/wellness instruktori sarlatánság, akkor elnézést, de nem támogatom.
2022. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen emberfüggő. Én tuti, hogy nem akarnék ilyet, de ahogy az első válaszból is látod, van, aki jó ötletnek találja.
2022. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!