Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi jelent az, hogy Verstappen...

Mi jelent az, hogy Verstappen nem volt hajlandó benne lenni a Drive to Surviveban? Nem mutatják benne, vagy mi? Látta valaki?

Figyelt kérdés
Csak a megfogalmazást nem értem, hogy "ő nincs benne, mert nem akart". Olyan valakit szeretnék kérdezni, aki látta az ideit, vagy belenézett már.

2022. márc. 13. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ad benne interjút, nem beszél a kamera előtt, mint más pilóták, gondolom ennyi. Mivel a fél szezon róla szólt, arról biztosan vannak benne felvéltelek, ahogy versenyez.

Még nem néztem meg.

2022. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Benne van, de külön a netflixnek nem ad interjút.
2022. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van néhány jelenet ahol látható, de nem ül le a netflixnek interjúzni. Vannak viszont bevágott nyilatkozatai amiket például mi is hallhattunk a futam előtti felvezetőben.
2022. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!