Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok?! Megéri személy...

Mit gondoltok?! Megéri személyi edzőhöz járni? Mik a tapasztalatok? Személyi edzésért az edzőnek kell külön fizetni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem legfeljebb néhány edzésig, ha úgy érzed gond van a technikáddal. Azonkívül rohadtul nem érdekel, hogy más szerint mit kéne enni, milyen gyakorlatok kéne csinálni és milyen felosztásban. Minimális tudást igényel.
2022. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha lusta vagy igen. Én mindent megtudtam tanulni magamtól, És sokan mások is.
2022. márc. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
csak helyesen írni nem, 2-es
2022. márc. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed és nem tudod mit kell csinálni
2022. márc. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Egy osztálytársam akivel egy terembe járunk (John Reed Fitness) mesélte, hogy egy helyi személyi edzőtől kért egy órás oktatást még kezdőként. Egy órára ötezret kért, és gyakorlatilag megmutatta neki hogy melyik gép mit csinál (ami okés de ezért pénzt kérni ciki), aztán második alkalommal amikor guggolni-felhúzni akart megtanította a Smith keretben görbe háttal rogyasztani a felhúzás meg kimaradt mert "ahhoz túl kezdő", ami egyenesen rossz mert nem csak haszontalan lehúzás de rossz ismereteket, hamis biztonságérzetet ad.

Ha ilyen az átlag személyi edző, nem abszolút nem éri meg, inkább nézz a youtube-on oktatóvideókat vagy lépj be az Oldschool Edzés facebook csoportba (jó kontent).

2022. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kezdő vagy, arra jó lehet, hogy megtanítson szabályosan elvégezni a gyakorlatokat, mert ha berögződnek a rossz mozdulatok, és te úgy edzel rendszeresen, akkor csak ártasz magadnak, sérülést is okozhat.
2022. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 mindent helyesen írtam :P de ment a jelentés!! 😂😂
2022. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!