Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » K-pop dance workout vélemények?

K-pop dance workout vélemények?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat jön velem szembe. Használ valamit?

Hiába próbáltam kezdő edzős videókat végig csinálni, nehezen birom a terhelést, és egész nap rosszul voltam miatta, és mást se tudtam csinalni utána, mint órákig feküdni, és meginni több liter vizet.

Szóval ez jó módszer, hogy hozzászoktassam magam a redszeres mozgáshoz?

Formálodáshoz jó?

Köszi a válaszokat! :)



2022. márc. 16. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, javìtani fogja az àllòkèpessègedet.

Izmot nem hiszem hogy sokat szedsz fel vele de attòl mèg segìt sokmindent

2022. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már annak is örülnék ha valamit formálna, mert olyan vagyok mint egy téglalap. Semmi formám nincs 😅
2022. márc. 16. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha formásodni akarsz, ahhoz szálkásság és izom kell. Nem azt mondom, hogy 7% testzsír, de legalább 14-20% max és izom, tehát muszáj gyúrni picit, amit az ilyen tinglitanglizástól nem nagyon fogsz. Sportolni kell vagy edzőterembe járni kondícióban tartani a testedet (kondizni, formában tartani), meg az egészséged.

Ha valamit mozogsz, már az is több mint a semmi, az tény. De tánc, hiába hivatkozik rá a sok zsíros meg erős csontozatú lány, hogy ők sportolnak (ez kb 2010 óta divat, túl sok step up-ot néztek), de a tánc az valójában művészet, nem sport. Amiben nem lehet lőni vagy ütni/rúgni, az nem sport. Vannak ilyen labdajátékok mint pl foci, kézilabda, satöbbi. Nyilván azokkal még nagyobb állóképesség szerezhető, de az erőnlétet ők is a mellette lévő szabadtestsúlyos edzésekből / streetworkoutból / fegyencedzésből és kondizásból kapják. Meg azért tűnnek izmosnak mert lekardiózzák az összes zsírjukat meg izmukat is néha, lsd régen focisták vékony kockahas, mert lefutnak magukról minden fölösleget zsírt és izmot. Az ilyen játékokhoz nagy állóképesség kell és fölösleges nagyobb izomtömeg, csak lassítja őket, ezért kell külön edzeniük ahhoz, hogy valahogy ki is nézzenek. Pl alapvető példa a futó lányok, legtöbbjük lapos mint egy léc. Persze m a már mindenki seggezik meg zabál/műmell és manapság van rajtuk valami, de ez 2016 előtt nem így volt, mert ezek a sportok nem azt követelik meg hogy cardi b segged legyen.

Szóval ahhoz, hogy jól nézz ki, valójában kondizni kell (vagy helyettesíteni a fent sorolt fegyencedzés stb-vel), fact.


25/F

2022. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb mintha elmennél kocogni, jobban nem fogsz kinézni de legalább szokod a mozgást
2022. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindennap megcsinálod jó..vagy kétnaponta
2022. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!