Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet egy Salsa tanfolyamon...

Lehet egy Salsa tanfolyamon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Gondolkodok azon, hogy jelentkezek egy Salsa tanfolyamra. Viszont nem tudom, hogy megfelelő hely-e az az ismerkedésre. Tehát ha mindenki a tánc szeretete miatt megy oda, én meg a tánc közben/után odamegyek ahhoz, aki tetszik, esetleg majd elhívom kávéra, meg hasonlók, nem tolakodó?

Csak azért kérdezem, mert lehet ők tényleg csak táncolni mennek oda, nem azért, hogy odamenjen hozzájuk komolyabban beszélgetni valaki.


31/F



2022. márc. 26. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból szerintem nincs vele baj, de az elsődleges célod ne az ismerkedés legyen és ne kimondottan amiatt menjél el a tanfolyamra, hogy majd ott felszedsz valakit. Nyilván ha lesz olyan hölgy, aki szimpatikus, akkor elhívhatod egy italra,a ztán majd kiderül, hogy van-e esélyed nála. Arra mondjuk készülj fel, hogy a többség nem szingli, legalábbis az én ismeretségi körömnél ez így van és ők tényleg azért mennek, hogy megtanuljanak táncolni, nem pedig párkapcsolatot keresni.
2022. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1#: de amúgy nem mennék ilyenre. Csak a hobbijaim olyanok, amik távol állnak a nőktől. Neten meg nem lehet ismerkedni. És otthonról dolgozok.
2022. márc. 26. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

persze, lehet

de méginkább a táncos bulikon lehet


ha nem szeretsz táncolni, akkor ne próbáld meg. Rögtön észreveszik, hogy csak csajozni jöttél és kerülni fognak

2022. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: Akkor mit csináljak? Kössem fel magam? :)
2022. máj. 7. 23:18
 5/6 anonim válasza:

#4:

Nem, tanuld meg :D


De amúgy ha nem vagy csjaozós típús, jobban ott sem fog menni mint egy kocsmában vagy a suliban. Csak szólok.

2023. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös, ez így igaz, nem ment jobban.

Jártam pár hónapon át, semmit nem ért. Nem ad lehetőséget beszélgetésre egy ilyen tanfolyam, mert folyamatosan a lépésekre kell figyelni, hogy ne rúgd fel a másikat.

Utána meg szalad is mindenki haza.

2023. aug. 31. 17:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!