Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyárra hogyan tudnám kicsit...

Nyárra hogyan tudnám kicsit formába hozni magamat?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok 170 cm 96 kg. Július végén megyünk nyaralni, és addigra jó lenne kicsit formába hoznom magamat.

Tudnátok nekem összeírni gyakorlatokat? Cél a hasam és a lában formálása lenne.

Kevesebbet eszek, este 6 után nem eszek már. Csinálok felüléseket, gyalog járok be a munkahelyre.

Fehérje segíthet?



#izom #edzés #kondi #fiogyás
2022. márc. 29. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
gyenge eresztés Bubu, inkább keress egy pszichiátert
2022. márc. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tessék?
2022. márc. 29. 07:30
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél egy biciklit, attól le is fogysz és a lábad is erősödik. Persze csak akkor, ha rendszeresen használod.
2022. márc. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól jobban fogyok mint a gyaloglástól?
2022. márc. 29. 07:37
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Ha pl munkaba mesz gyalog, az tobb kcal elegetes mintha biciklivel (a bicikli nem olyan megerolteto, mert ugye loksz rajta egyet es gurul 3 metert).

A bicikliturak nyilvan mas kategoria

2022. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerű a képlet...

Ha több kcalt fogyasztasz, mint amire szükséged van, hízol... ha kevesebbet, akkor fogysz.

Sportolhatsz akármit, semmitől nem fogsz jobban fogyni... mivel a kcal mérleged dönti el, mennyit fogysz...

1kg zsír kb 7000kcal... tehát ha minden nap 1000kcal mínuszban vagy, akkor heti 1kg ot fogyhatsz...

Persze ez keveseknek sikerül csak. És kell jozzá nemkevés akaraterő...

"Kevesebbet eszek"

"6 után nem eszek"

Ezek meg hülyeségek... simán lehet, hogy a "kevesebbel" is pluszban vagy... a 6 után nem evés meg egy netto baromság... semmi értelme nincs

Szóval nem kevesebbet kell enni, hanem tisztában lenni a számokkal, és annyit enni ami a céljaidat szolgálja.

Fehérjéből max 2gramm*testtömeged amit van ertelme bevinni, a többi kaloria pedig zsír és szénhidrát... most, hogy azt hogy osztod be magadnak, hogy magas szénhidrát bevitelben hiszel, vagy alacsonyban... az teljesen rád van bízva... egyéni hit kérdése... én pl szeretem a magas ch-t, de évekig ettem magas zsírt is... egyik sem jobb vagy rosszabb a masiknál...

2022. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Haat az mar csak 4 honap rajtad meg van majdnem 30kg plusz. 15-20kg lemehet addig, de azis nagyon kemeny melo, ennel sokkal tobbet kell belerakni.
2022. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azt írta? Hogy topmodellé akar fogyni... hanem kicsit formábajönni... nem ugyanaz... nem kell 30kg-ot fogynia ehhez azért...
2022. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!