Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe ezt érdemes így...

Konditerembe ezt érdemes így csinálni?

Figyelt kérdés
Olyan kondi terembe mennék ahol egy alkalom alatt személyi edzővel dolgoznék és összeállítja az edzés tervet.Utána érdemes továbbra is személyi edzővel folytatni az edzést vagy anélkül is csinálhatom ha meg van az edzésterv?

2022. ápr. 12. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Helyesírásra nem akarsz gyúrni?
2022. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg a lényegre válaszoltál, tisztában vagyok vele, hogy el írtam, de azért köszi.
2022. ápr. 12. 17:55
 3/4 User738294926 válasza:
Szerintem még néhány alkalommal edzővel csináld. Egy alkalom lehet nem lesz elég arra hogy minden gyakorlatot helyesen megtanulj.
2022. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A személyi edző nem arra való, hogy találkozz vele egyszer, aztán a kezedbe nyomjon egy edzéstervet, és elköszönjön. Ezt te is meg tudod tenni full ingyen, ha letöltesz egyet netről vagy egy YouTube videóból. Ezért kár azt az egy alkalmat is kifizetned.

Egy edző arra való, hogy EGYÉNRE SZABOTT edzéstervet alakítson ki számodra, ami egy alkalom után lehetetlen. Fogsz persze olyan edzőt találni, aki azt mondta, hogy nem az. Na azokat kerüld el, ők valójában nulla szakmaisággal rendelkeznek, és csak a pénzedet fogják lehúzni.

Egy edző arra való, hogy megtanítsa neked a sport, a táplálkozás, a regeneráció, a gyógytorna alapjait, és hogy nyomonkövesse a progressziódat és a fejlődésedet. Ő kell, hogy menedzselje a programozásodat, és hogy kontroll alatt tartson.

Ha neked csak arra kell egy edző, hogy adjon egy sablon edzéstervet, aztán megmutassa, hol a lábtoló, akkor inkább tarts meg a lóvéd.

2022. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!