Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmix játékoskártya mire...

Tippmix játékoskártya mire jó? Én úgy tudtam, hogy az internetes fogadóegyenleget lehet majd használni vele, meg internetről felvenni pénzt. Pont ezért csináltattam, de ezekre nem lehet használni egyelőre.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudnál mesélni róla,hogy csináltattad?Én is gondolkozom rajta,de hiába olvasgattam a neten hogy mire való,de nem egyértelmű nekem sem.
2022. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

(9) Játékoskártya új funkcióinak bevezetése

Az SzZrt. fenntartja a jogot, hogy elérhetővé tegye a játékoskártyával végzett

játékok és fogadások során a – Tippmix fogadásban egyébként jelenleg nem

használatos – internetes belső egyenleget, amennyiben azt 10 nappal a

módosítást megelőzően az SZF részére bejelenti és a fogadók számára

meghirdeti. Az internetes belső egyenlegről kifizetés csak a személyes azonosító

szám (pin) megadása után lehetséges.


Hát ezt nem tudom mikor vezetik be (lehet, hogy évek, ha egyáltalán megörténik), de mindenesetre jó lenne, mert jelenleg csak banki kifizetés van.


Kollegámnál hitelfelvételkor ejnye-bejnyéztek egy sort a sok szerencsejáték zrt. beutalás/kutalás miatt (amúgy pozitív volt a mérlege a vizsgált időszakban) de végül megkapta a hitelt. Szóval nagyon adnám, ha nem mindenáron csak banki kifizetés lenne az egyedüli opció...

2022. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod,hogy a játékoskártya összefügg-e a szerencsejáték zrt.hu oldallal?Mert én tippmixpro-n kitiltottam magam 6 hónapra,és már csak papíron játszom.Mert gondolom ha összefügg a kártya a tippmixpro-val,akkor nem tudom használni a kitiltás miatt.
2022. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez arra való ha valaki sokat nyer és rendszeresen, szépen le fogják majd korlátozni mint a neten...Elég kiábrándító...
2022. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól nem kell fèlni,mert hosszútávon nem lehet profitosan fogadni.
2022. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!