Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz futni?

Szerintetek gáz futni?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni futni, csak valahogy nem bírom rávenni magam. Nem a lustaság miatt, egyszerűen csak olyan fura lenne szerintem, hogy kimegyek oszt futok.

Kisvárosban élek, itt csak a busz után láttam bárkit is futni, meg a disznó után mikor elszökött.🤷‍♂️



#város #futás #falu #furcsa #Pedig rámférne mert jelentkezni akarok a honvédséghez.
2022. ápr. 13. 21:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%

Az a gáz, ha valaki ezt gáznak tartja.

De ha valaki furán néz rád, akkor ha megmondod neki, hogy "rámfér mert jelentkezni akarok a honvédséghez." akkor meg fogja érteni.

2022. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Hagy nézzenek, legalább látnak valakit sportolni biztos nekik sem ártana.

Én idén januárban kezdtem el futni, kapucnis pulóver a sötétben és szintén kisváros.

Menj este akkor már nincs akkora forgalom.

2022. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy egyesek szerint gáz és majd néznek, hogy ki ez a hülyegyerek, jó dolgában nem tudja mit csináljon, miért nem megy el kapálni, akkor nem lenne kedve futkozni, stb. De valójában nem gáz, ráadásul semmi közük hozzá és kár lenne a saját egészségedet mások miatt kockáztatni.
2022. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne az.
2022. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szégyen a futás, de hasznos!
2022. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ha valakivel összetalálkozol, nézni fog, ez elkerülhetetlen, de amint elhaladsz mellette, már elfelejtett és te is őt. Menj futni nyugodtan.
2022. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Nemgaz ha kondiba futsz gyurni 😀
2022. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz ha valaki gáznak tartja a futást.
2022. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
91%
Nem tartom gáznak, de én sem merek. Én is kisvárosban lakom, ahol mindenki ismer mindenkit és szinte soha senki nincsen kint az utcákon. Nem látni sehol sétáló, futó, bicikliző stb. embereket, maximum iskolába/ból vagy munkába/ból menet (vagy a covid alatt volt még rá példa, mikor a kijárási korlátozás volt, akkor meg mindenhol tömeg volt mert mindenki kutyát sétáltatott stb.). Megbámulnak, utánad szólnak stb., emiatt én sem szeretek gyakorlatilag kilépni sem a házból :D Ha van rá lehetőséged, akkor szerintem menj el egy futópályára vagy keress valami olyan helyet, ahol kevesebb ember jár, nyugisabb. Amúgy fuss nyugodtan bárhol, csak tudom magamról, hogy én például pont emiatt nem szeretem.
2022. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
90%

Jesszus ez a videk tenyleg ilyen elmaradt hely?:D


Nehogy csinalj valami egeszsegeset es hasznosat, csak azt csinald, amit a tobbiek. Ha kutba ugranaj, ugorj te is!:D


De komolyabbra forditva a szot, sose az hatarozza meg a donteseidet es a gondolataidat, hogy a tobbiek vajon mit gondolnanak.

A futas egeszseges es jo, ugyhogy akarj jot magadnak es kezdj el futni.

2022. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!