Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogok fogyni/formásodni/izmoso...

Fogok fogyni/formásodni/izmosodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 178 cm vagyok 80 kg és lány. A hasam nem nagy,de van rajta némi felesleg,viszont a combom elég nagy,ellentétben fenekem elég lapos.Lassan 3 hete járok konditeremben,15 perc kocogás vagy szobabicikli bemelegítésképpen,aztán nyújtok hogy meg ne sérüljek aztán megyek a gépekre a lábtolón a rúd + 15kg megy még csak,viszont minden második edzésen emelek a súlyon ha úgy érzem.Van egy olyan gép amivel a lábadat kell terpeszteni vagy hogy mondjam,nyitogatni azzal 55 kg megy. a hátamra is edzek,karra is és a hasamra,lényegében mindenre. Hetente 3-4szer járok másfél órát de volt hogy 2,5 volt. Az étkezésre próbálok figyelni,nem járok gyorsétterembe,vagy ha valaki miatt bemegyek akkor egészséges alternatívákat keresek. próbálok minden nap valami zöldséget vagy gyümölcsöt enni,és igyekszem kalóriadeficitben lenni. Nyárra már lehetne olyan eredmény hogy a hasam laposabb legyen (már laposabb valamennyivel) és a combom és a fenekm formásodjon? (kicsit vékonyabb combok mint most és fenekem nagyobb legyen) tehát az egész testem formásabb,vékonyabb legyen? Ha van valami tippetek azt szivesen meghallgatom. Köszönöm!

2022. ápr. 16. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Túl sok súly többlet nincs rajtad, és ha így edzel továbbra is, jönni fog az eredmény!

Kitartást és sok sikert kívánok neked! 💪🏻🙂

2022. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

ez nagyon jó kezdet, ha az étkezés tényleg rendben van, akkor 2 hónap alatt formásodni is fogsz és pici zsír is megy majd le.

erősen javaslom,h ogy csinálj bikiniben kéepket csak saját magadnak. tehát állva, nem behúzott hassal, kényelmesen görnyedve elölről, oldalról és háturlról. és 3 hét múlva megint és azt hasonlísd össze. mert ugye te minden nap látod magad és így sokkal nehezebb észrevenni élőben a változást, mint két képet egymás mellé tenni és összehaosnlítani

2022. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es nagyon szépen köszönöm!
2022. ápr. 16. 16:19
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es. Készítettem kb 3 hete és most és a hasam látványosan karcsúbb,a lábamon is minimálisan látszódik. Viszont nem értem,lábra sokkal többet edzek viszont ott látszik kevésbé.
2022. ápr. 16. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Mindenféle rossz szándék nélkül mondom, hogy irass magadnak egy rendes edzéstervet , mert abból amit leírtál ez nagyon nem jó.
2022. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5/5 -s sajnos nincs nagyon pénzem erre,igyekszem nézelődni az interneten és egy ,,edzéstervet" megcsinálni. Nem ilyen keszekusza ahogy leírtam,mindig ugyan abban a sorrendben csinálom a feladatokat de van lábnap pl meg van ahol kifejezetten hasra edzek.Ha te értesz ehez el tudnád nekem mondani hogy mi az ami rossz benne? tudnál nekem segíteni? köszönöm
2022. ápr. 17. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasnak nem kell külön nap. Azt akár minden nap edzheted.

A lábtoló és az a tárogató az nem jó lábedzésnek ha csak azt csinálod. Kitörés , guggolás , felhúzás mindenképp legyen benne.

Neten van fent egy csomó edzesterv , nézegess :) pl a shopbulideren.

2022. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lara84 válasza:
Én otthon edzek és a Workout for woman alkalmazást tudom ajánlani, nekem bejött. Emellett még 30 perc gyors sétát is csinálok a futógépemen. Így heti 4x 1 órát eddzek. Tényleg hatásos :)
2022. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!