Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen görkorcsolya jó, és...

Milyen görkorcsolya jó, és milyen edzést csináljak ahhoz, hogy jól menjen?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni művészi görkorcsolyázni, 2 soros görkorcsolyával, részben a mozgás miatt, részben pedig azért, mert annyira szép szerintem. 17 éves vagyok, egy sorossal magabiztosan tudok menni és megállnk, régebben volt 2 sorosom, kicsit ügyetlenkedtem vele, de azért nem ment olyan rosszul az sem.

2022. ápr. 25. 10:10
 1/1 anonim válasza:

Sziaa


[link]

Nem tudom működni fog-e a link.. Yt-n Nicole Fiore videóit mindenképp ajánlom, én is azokra edzek. Amúgy táncban van tapasztalatod? Az is sokat segíthet.


Nekem oxelom van, eddig szuper, semmi gond nincs vele, de most tervezek jobban utánanézni.

Vagy azóta vettél már? Ha igen, milyet?


Amúgy egyetértek és szintén ezt szeretném csinálni, én augusztusban leszek 17, esetleg ha van kedved, vagy tudok segíteni a témában, beszélhetünk!💕

2022. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!