3 kg sok lenne?

Figyelt kérdés

Bokasúlyt szeretnék venni, 3 kg-ot. Itthon szoktam edzeni, eddig csak saját testsúllyal.59 kg, 165 cm vagyok. Először nem sokalltam ezt a pár kilót, de olvastam, hogy a 3kg-ot a haladóknak ajánlnák. Én nem igazán mondanám magam haladónak, ha még nem edzettem súllyal. Szerintetek? 2 vagy a 3 kg?

+ 1 kérdés: 1 hónap alatt még mennyire lehet formásodni?



2022. ápr. 28. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nemhinnem h sok. 1 honap alatt kb semennyit. Meg terembe se rendes eszkozokkel.
2022. ápr. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

3 kg a haladóké? Durva! Profiknak akkor mennyi? 5 kg? Para!

1 hónap alatt konditeremben, napi két edzéssel, versenydiétával, szteroiddal sem érnél el semmit, nemhogy otthoni fekvőzgetésekkel és bokasúlyokkal.

2022. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó. Menj le a terembe és guggolj. Ja, hogy az nehéz? Hát igen, ilyen a komfortzóna.
2022. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 kilós van, nagyobb nem volt :/
2022. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy járni alig birok benne..:D
2022. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az aztán mérvadó fejlődés tekintetében.
2022. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

azt el felejtettem írni, hogy január óta jártam edzőterembe, de most hazaköltöztem, ahol erre nincs lehetőségem,

2022. ápr. 30. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!