Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Puffadásnál 1-2kg-val is...

Puffadásnál 1-2kg-val is mutathat többet a mérleg, ha az fenn áll?

Figyelt kérdés

Január óta dietazom. Szépen, lassan. 62kg-ról lementem 56,7kg-ra. Nem akartam elsietni.

Tartottam a kalóriákat, sokat mozgok. Aztán beteg voltam egy hetet, nem nagyon mozogtam és kb négy napig többlet kalóriát vittem be. (Így általában véve 200-300kcal volt maximum a többlet 4 napig. )

Persze biztos valamennyi vissza jött, tizedek. Viszont amikor régen rám jött ez az össze vissza eszek dolog akkor sem híztam csak puffadtam. De oly annyira, hogy mérlegre sem mertem állni. Kíváncsiságból ráálltam, 59kg-t mutatott a mérleg.

Miért számít ennyit a puffadás? Hogy lehetünk csak a gazoktol ennyivel többek?

Az nem létezik, hogy ennyit híztam 4 nap alatt. :d



2022. máj. 3. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
7700 kcal többlet kell 1kg zsírhoz, kizárt hogy ennyit híztál, csak súlyingadozás
2022. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, akkor a ciklus is okozhatja. Nekem majdnem öt kiló van a legtöbb és a legkevesebb kilóim között egy cikluson belül. Pont mielőtt megjön, akkor vagyok a legnehezebb.
2022. máj. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm 🤗
2022. máj. 3. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!