Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllendülni a...

Hogy lehet túllendülni a lustaságon?

Figyelt kérdés
Szeretnék sportolni, vagy legalábbis itthon tornázni, de mikor hazaérek vagy hétvége van, egyszerűen nem tudom rávenni magam. Könnyű fizikai munkát végzek (napi több km gyaloglás állással felváltva), egyszerűen nincs bennem szufla ahhoz, hogy akár csak 3x20 percet edzek is. A hétvégéken nem tudok elszakadni a tévé/telefontól, a takarítás és főzés kivételével, annyira lustának érzem magam… Hogy kell ezen felülemelkedni?

2022. máj. 11. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz tornázni otthon? Könnyű fizikai munkát végzel, ez már kapásból több mozgás, mint az átlagnak.

Van valami célod?

2022. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zsírból fogyni és némi izmot magamra építeni, amiket jelenlegi elgondolásom alapján minimum saját testsúlyos edzéssel lehetne megvalósítani, de a problémám az, hogy nem tudom, hogy vegyek erőt magamon. Hogy lehet megszeretni a mozgást egyáltalán?
2022. máj. 11. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogyás egyedül a diétán múlik, a matekon, a kalóriadeficiten, semmi máson.

Az izomépítés pedig az edzésen is, valóban. Szimplán embereld meg magad. Ha fontos a cél, akkor kattanj rá. Én munka, család, háztartás mellett is meg tudom oldani az edzést. Neked is biztosan menne.

2022. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kell találni a számodra megfelelő mozgásformát ÉS be kell tudnod valahova illeszteni a napirendedbe.
2022. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!