Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A 30 napos zsírégető applikáci...

A 30 napos zsírégető applikációk beválnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de úgyérzem, mintha híztam volna combra ezért gondoltam ezekre. Az lenne a kérdésem, hogy a Legs Workout for Women... című app segítene csökkenteni a combomat? Valakinek bevállt?

2022. máj. 16. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha használ akkor mikortól látható a változás?
2022. máj. 16. 17:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés. Nem úgy működik a biológia, hogy te kiválasztasz egy testrészt, és arról célzottan leégeted a zsírt egy telefonos alkalmazással, vagy egy hiper-szuper gyakorlattal. Fogyni csak szisztémásan, a test minden zsírraktárából egyaránt lehetséges, kalóriadeficit által.

Matek. Ha te tartósan kalóriadeficitben vagy, akkor fogyni fogsz, ezáltal a combodon látható zsírfelesleg is el fog tűnni. Ha nem vagy kalóriadeficitben, nem jön ki a matek, akkor nem fogsz fogyni. Ne ilyen "legs workout for women" típusú bullshit alkalmazást tölt le, hanem egy kalóriaszámláló appot, plusz fogj egy konyhai mérleget, és tarts egy kalóriadeficiten alapuló diétát.

2022. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy alkalmazás nem fog zsírt égetni, főleg nem 30 nap alatt. A 30 nap után meg mit csinálsz, visszatérsz arra az életmódra, amitől meghíztál? Ha nem vagy kalória deficitben és combra edzel, csak még vastagabb lesz.
2022. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, jó is lenne, ha feltalálnának olyan alkalmazást, ami égeti a zsírt. És még be is lehetne állítani, hogy honnan égesse...
2022. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!