Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek?

Milyen gyakorlatokat végezzek?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. A munkámat 8 órában végzem, és nagyon aktív fizikai munka. Egész nap sétálok, mozgok rengeteget. Emiatt nap végén eléggé elfáradok... Viszont van rajtam felesleg, fogyni szeretnék. :( Mióta ezt a munkát végzem(1 éve) , le is fogytam a sok sétától 10 kg-ot. Viszont még mindig kellene. Vajon milyen gyakorlatokkal érnék el eredményeket amik nem annyira "nehezek", vagy egy fárasztó nap után is tudom csinálni? Kardiózáshoz nincs energiám nap végére. Személyi edzésen is gondolkodtam, viszont szűkös a keretem. :( Ha esetleg valaki tud tippeket, várom privátban.

Több ember mondta hogy mit csináljak, de senki sem érti meg, hogy elfáradok... Akaraterőm lenne, energiám nincs.

Étkezésre is igyekszem figyelni. :(



2022. máj. 17. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fogyás csak a diétán múlik, csak a konkrét matekon. Ha kalóriadeficitben vagy tartósan, akkor fogyni fogsz. Ha nem vagy, akkor nem fogsz fogyni. Konkrét számokon múlik dolog. Tölts le egy kalóriaszámláló alkalmazást, fogj egy konyhai mérleget, és hajrá.

[link]

Napi 8 óra aktív fizikai munka után teljesen természetes, hogy fáradt vagy, és nincs energiád műszak után még edzeni. Te a napi testmozgást melóban elvégzed. A fogyás valóban csak az étrendeden múlik. A kalóriadeficitet persze támogatja az aktivitás, de csak támogatja.

2022. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. máj. 17. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan amit az előző írt. Bőven elég aktív vagy nap közben, ha csak fogyás a cél akkor az étrendet kell rendbe tenni.
2022. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy munka előtt is mozoghatsz egy fél órát-órát, amikor még friss vagy.
2022. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!