Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bethunter sportfogadási oldal...

Bethunter sportfogadási oldal vélemények?

Figyelt kérdés

Van esetleg valakinek velük rossz/jó tapasztalata?

Folyamatosan rakják ki mekkorákat nyernek velük az emberek de nem tudom érdemes e 40 000ft-ot/hó rákölteni, mert személyes tapasztalatot még nem igazán hallottam senkitől.



2022. máj. 24. 13:36
 1/7 anonim válasza:
46%

Ne kezdj bele, kérlek!

Be fog teljesen szippantani és az életed is eljátszod.

Szállj ki, amíg nem késő.

Üdv,

Egy szerencsejátékfüggő

2022. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%

Biztos hogy kamu, szarháziak.

Inkább hagyjad.

2022. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Sajnos előfizettem a tagságra. Rengetegszer vesztes tippeket adnak, csak nyilván azokat nem reklámozzák az instán. Semmiképpen se fizess elő!
2022. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Valami új vélemény az oldalról?
2022. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos én is előfizettem, 10-ből 6-7 tipp vesztes. Csak hirdetik magukat, de nagy átcseszés.

Inkább nézz utánna Te, vagy bele se kezdj.

Ez mind csak lehúzás.

2023. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En nagyon meg vagyok elégedve velük. Lassan előfizetek zsinorban a 3. Honapra is mert eddig mindket honap pluszos volt decemberben 26/21 tippuk jott ami szerintem nagyon jo

Tavaly is voltam elofizeto naluk akkor 200.000 feletti volt vegul a profit azthiszem 10-20.000es tettel

Szoval annyibol bevedem oket hogy legit a stat amit kitesznek

jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Én most márciusba fizettem elő náluk. Jelenleg 35 tippből 17 jött ami ha úgy nézzük nem valami fényes arány. Viszont a dupplázós módszerrel szerencsére bőven pluszos a hónap.

márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!