Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek edzőtáborba?

Szerintetek elmenjek edzőtáborba?

Figyelt kérdés

A csapatom edzőtábort szervez a nyárra, de én nem igazán akarok menni.

Röplabdázok, egész magas szinten.

A csapatban teljesen jó a hangulat, senki sem köcsög a többiekkel. Én viszont teljesen kívülálló vagyok. Vannak úgymond barátaim a csapatba, de úgy igazán senkivel sem vagyok jóba, nem igazán szoktam velük beszélni, maximum felszínes témákról. Nem vagyok valami ügyes, és nem vagyok egy nagyon fontos, pótolhatatlan tagja a csapatnak.

A többiek nagyon szeretnék megnyerni a megyei bajnokságot idén, és ehez nyilván nagyon sokat kell edzeniük. Mindent megtesznek érte, én viszont annyira nem vagyok oda a versenyekért. Ezért ők sokkal komolyabban vennék az edzőtábort is mint én.

Ezek miatt nem igazán szeretnék menni. Egyrészt nem igazán vagyok olyan nagyon jóba senkivel, másrészt nekem nincsenek magasra törő céljaim a sporttal. Én csak hobbiként tekintek rá. És így nem igazán szeretnék egy hétig majdhogynem idegenekkel aludni, enni edzeni stb.


Az elmúlt időben egyre kevesebb edzésre mentem, pont amiatt hogy nem igazán vagyok jóba senkivel... Ami egy összhangra épülő csapatsportnál nem túl előnyös. Szóval a kondim is visszaesést valamit


Viszont a szüleim eléggé erőltetik a röpit, hogy igen is menjek. Meg hogy jó lesz a tábor, élvezni fogom. Mondtam nekik hogy nem szeretnék menni, de azt mondták hogy igen szeretnék. Szerintük túlzottan magamnak való vagyok ezért nem jövök ki jól a többiekkel. Apukám azzal is viccelődött hogy biztos unalmas vagyok.... Ami lehet hogy igaz.


Szóval szerintetek menjek? Nem tudom mit kéne csinálnom...

Magamtól nem mennék el, de a szüleim biztosan erőltetni fogják... Meg azért a csapatot sem szeretném cserben hagyni, végül is rajtam is valamelyest múlik hogyan teljesítünk.



2022. máj. 25. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az edzővel kellene őszintén megbeszélned.
2022. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jófej az edző tényleg beszéld meg vele, meg ha van akivel akár egy kicsit is jobban vagy és komolyan tudja venni a dolgokat, azt gondolod róla, hogy akár megérthet, akkor beszélj vele is erről
2022. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az edzőm, nem az a beszélgetős fajta... Ritkán beszélek vele nem röpiről... Meg szerinte nagyon jó a csapat összhangja, így nem tudom mennyire örülne ha közölném vele hogy én nem érzem valami jól magam a csapatba
2022. máj. 26. 17:36
 4/4 anonim válasza:
Szia, elmentél végül? Milyen volt vagy mi volt ha nem?
2022. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!