Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondolhatnak az emberek...

Mit gondolhatnak az emberek arról, ha férfi félmeztelenül fut? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval szoktam futni rendszeresen és már elég jó idő van, szóval póló nélkül, rövidnadrágban szoktam futni, amikor süt a Nap.

Nem hencegés, de elég jó fizikumom van, mert kondizni is szoktam és mellette futok.

Külvárosias részben lakom Budapesten, ami nem olyan forgalmas és nyugis.

Azért futok így, mert:

1) Izzadós vagyok és melegem is van hamar.

2) Szeretnék barnulni

Évek óta így csinálom, soha senkit nem zavart, nem szólt be.


Őszintén amúgy nem érdekel az emberek véleménye, mert a fenti két szempont miatt futok így, ezért csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ilyenkor, ha meglátnak egy fiatal, sportos férfit félmeztelenül futni, mit gondolhatnak?



2022. máj. 27. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, hogy villogni akar az emberek előtt. Szerintem ez nem csak az én véleményem lenne, de ha neked a leírt két ok miatt így jobb, és tényleg nem érdekel, mit gondolnak mások, akkor csináld csak így.
2022. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ!
2022. máj. 27. 16:20
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Csak azt nem értem, hogy ha le is írtad, hogy nem érdekel az emberek véleménye, akkor miért kérdezed? :)

Amúgy nekem elég felemás érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Nőként nyilván megnézem azért az illetőt, de alapvetően azt gondolom, hogy városban nem illik félmeztelenül tartózkodni az utcán.

2022. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egy hasonlót látok bicajozás közben itt Budán, zöldövezetben, kiserdőben.... Semmi kivetnivalót nem találok benne. ha neki így jó, hát fusson félmeztelen.
2022. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
11%

Én mindig azt gondolom, ha futó embert látok, hogy vajon mi indíthat valakit arra, hogy ilyen hülyeséget csináljon. Az már, hogy tapadós buzzancsgatyában van vagy éppen félmeztelenül, irreleváns. A kedvenceim azok, akik nyáron, délben a 40 fokos hőségben futnak. Azok aztán tényleg diliházba valók.

Ha a kérdés arra irányult, hogy bejön-e egy ilyen pasi - nem. Nekem az okos pasik jönnek be.

2022. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nevezz prűdnek, de városban nem mászkálunk-futunk félmeztelenül. Csendes helyen lakom, de még a kapu előtti fűnyíráshoz is felveszek valamit, pedig nekem sincs szégyellnivalóm. Ok, mutogatnivalóm sincs :-D
2022. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Először az jut eszembe, hogy én mennyire irigylem azokat az embereket, akik el járnak futni... Én nem tudom magamat rávenni😂


Az pedig, hogy pólóban vagy póló nélkül, teljesen mindegy. Nyilván a főtéren mondjuk lehet, hogy megjegyzem magamban, hogy ide felvehetne egy pólót, de a parkban, külvárosban, kertvárosban, Balaton parton teljesen okés, ha félmeztelenül fut valaki. Nem kínlódsz a hideg izzadságos pólóban és barnulsz is.

2022. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne legyèl már kislány.Ha jól esik fuss félmeztelen. Nincs ebben semmi, sportolásnál belefér.
2022. máj. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy biztos melege van. :) És nem szégyenlős. Engem egyáltalán nem zavar. Bár én nem is vagyok az a bámulós embertípus. Sokan bámészkodnak, méregetik a másikat nő/férfi létükre. Na ezt sosem fogom megérteni, szerintem primitív viselkedés.
2022. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én baromira szeretnék így futni, csak pontosan az itt válaszolók is megerősítik ezt, sokan azt hinnék, hogy én villogni akarok a testemmel. Pedig valóban, mikor meleg van, napsütés, akkor az ember szeretne már barnulni is, a ruha meg egy perc alatt tacsakosra izzad olyankor. Mosószert, vizet, és áramot spórol az ember, ha nem lucsogtatja össze a pólóját futással. Win-win szituáció, mert a bolygónak spórolsz azzal is, ha nem vásárolt olyan sok műanyag dobozos mosószert, nem zsigereled a föld erőforrásait. De aztán jönnek páran, akik azzal jönnek, hogy: "mit mutogatod magad?" Erre nem lehet mit mondani... Ha nem büntetnek meg érte, akkor óriási ívben sz@rni kell azokra, akik emiatt ferde szemmel néznek rád.
2022. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!