Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kínai kung-faban használt...

A kínai kung-faban használt fabábú jó makiwara edzésre?

Figyelt kérdés

Makiwarát nem tudok itthon a földbe ásni, falra szerelhetőnek sem örülnének. Gondoltam vennék egy fabábut. Neve alapján fából van. Az érdekel, hogy kemény anyag? Karatézok. Nem kung-fu edzésre használnom. Alkar és az ököl keményítésére. Ha kemény anyag és nem valami gumis sz@r akkor jó lesz.


Válaszokat köszönöm!

Trollok kíméljenek kérem!



2022. jún. 19. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem értettem mi a jó egy fabábut ütögetni Még vissza sem tud ütni.Pedig egy kocsmai vagy utcai verekedésnél a fabábu ütögetés tudományod semmit sem fog érni.Én élesben tudnék mutatni pár technikát amitől fekszik az ember csicsikálni.József 58F kőműves
2022. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

1


Soha nem értettem miért jó céltáblára és egyéb nem élő célpontokra lövöldözni.Amikor azok még vissza sem tudnak lőni.

Pistike;okleveles Call of Duty és vízipisztoly bajnok.

2022. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

kemény, fából van. Arra kell vigyázni, hogy nagy ütéseknél kilenghet, tehát jól le kell rögzíteni. Udvaron is lehet felállítani, akár be is lehet ásni. :D

Az ütőfelületeket szokták szigszalaggal körbetekerni, de nyilván lehet hagyni csupaszon is.

2022. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ha nem tudod sehova sem rögzíteni, akkor egy nagyobb kiterjedésű állványosat kell vegyél, ami támaszkodik a földön és így nem borul fel.
2022. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nincs mindegyik fából, úgyhogy nézd meg jól, hogy mit rendelsz. Amit én vettem, az például kemény műanyag. De az is kemény arra, hogy üssed, szóval jó lenne neked.
2022. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!