Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzőtermekben mikor szoktak...

Az edzőtermekben mikor szoktak sokan lenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni edzőterembe járni ,de szorongok, ha sok ember van körülöttem ,illetve mennyire eloliteletesek ott?

2022. jún. 19. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hála a divatból járóknak mindig sokan vannak.
2022. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Budapesti edzőtermekben 16 - 20 óráig borzalmas! Ez az időszak a csúcs minden teremben! Gyakorlatilag, nem tudsz odamenni sehova, mert mindenhol vannak!

Egy darabig jártam budapesti edzőtermekbe, de én így is megdolgottam.

Beszálltam valakihez vagy csináltam mást.

20 órától már jóval kevesebben vannak.

Ja, meg ha megteheted, akkor 16 óra előtt is jó lemenni, mert akkor sincsenek még sokan! Főleg, reggel, délelőtt kényelmes.

2022. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%

Előítéletesek? Figyelj, senki nem foglalkozik veled! Nagyon sokan bedugják a fülükbe a zenét vagy felveszik a fejhallgatót és kizárják a külvilágot, csak az edzésre koncentrálnak.

Én 12 éve edzem, de én örülni is szoktam neki, ha olyanok jönnek le edzeni, akikre bőven ráfér, mert túlsúlyosak vagy nagyon vékonyak!

2022. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Késő este kevesen szoktak már lenni, vagy hétvégén kora reggel + péntek-szombat este.
2022. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Minden év január másodikától kb.nyolcadikáig
2022. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A csúcsidő a legtöbb helyen munkaidő után és kora este va, ahogy valaki írta is, kb ilyen 4 és 8 óra között. A legkevesebben az átlag munkaidő közben vannak, kb. 8 és 4 óra között. Ahoga én járok ott kora reggel is kevesen szoktak lenni pl.
2022. jún. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!